Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Neha ha leulok...

Mi lehet ez? Neha ha leulok olyan erzesem van hogy levego preselodne ki a huvelyembol vagy mikor pisilek olyan mintha kibuggyanna a pisi. Tapasztaltatok hasonlot?

Figyelt kérdés
31 hetes multam.Elvileg minden rendben.A kislanyom mar fejjel lefele van,mocorog...
2009. ápr. 4. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a "tünetet" lekicsinyítem. Ez a jelenség nálam, a levegősség, enyhe puffogás érzés a mens. előtt volt, laikusként azt gondoltam, hogy akkortájt mindig kissé nyitott volt a méhszájam, ez akkor természetesen leginkább az együttlétek során volt a legintenzívebb érzés.

Levegősség aligha lehet nálad, mert lakója van a méhednek, így nehogy megijedj a tapasztalatomtól. Nem akarok hülyeséget írni, csupán hasonlítottam az érzést...

2009. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is van ilyen érzésem , vagy valami hasonló. Az előttem szóló jókat irt , csak én még azt tenném hozzá, hogy attól is lehet , hogy ő a mozgásával "ingerli" belülről a hólyagod és a hüvelyed. Ezt én éreztem már , elég korán. Hála za égnek , nem sokszor jön elő, csak olyan kényelmetlen , hogy belülről vannak folyamatok és nyomás nehezedik azokra a területekre...


33 hetes km

2009. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon tudja nyomni a baba feje a hólyagot, és ettől még egy-két pisi is becsurranhat. Nekem rendesen fájt a hólyagom minden lépésnél, annyira nyomta a baba.

3 hós kislány anyucija

2009. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szóval egy-két csepp....bocsi :)
2009. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!