Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességeteknek volt az első...

Terhességeteknek volt az első tünete, hogy nagyon szúrt, fájt valamelyik petefészked? Meddig tart eza szúrás, milyen érzés, folyás volt? Milyen mértékű a szúrás?

Figyelt kérdés
Nekem egy hete elég jól szúr a jobb petefészkem.Az lehet, vagy beképzelem, hogy érezhetem, hogy a petefészkemtől a méhemig vándorol a megtermékenyített petesejt(beágyazódás)?Érzem a fájdalomtól, szúrástól.Tojásfehérje folyásom van.11-re nem várom.
2009. ápr. 4. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A vándorlást nem érezheted! Oldalsó szúró érzés lehet, erőteljes is.
2009. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem előtte teljesen menszi szerű érzésem volt, de amit késett egy napot azonnal teszteltem, ha úgy szúrkál az oldalad vagy a hasad alja mint mikor jön a menszi és feszül a melled akkor lehet terhesség jele, de nem hiszem, hogy érezheted a petesejt vándorlását, vagyis ilyet még nem hallottam,

Sok sikert, minden jót,

22 hetes kismama:)

2009. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!