Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Használ más is Corsodyl oldatot?

Nagyon csúnya ínygyulladásom van, de komolyan fáj, lüktet, sajnos megsértettem a fogkefémmel, mert meg akartam maszírozni az ínyem. Egy régi szájsebészeti műtétem helyén éreztem, hogy érzékeny a csont, ill. az íny, na mindegy most sokkal rosszabbat tettem, nem kellett volna piszkálni, lehet, hogy a terhesség miatt érzékeny, nem azért mert baj van belül. Muszály vagyok használni a Corsodylt, bár nem akartam, mert ettől sokkal jobb, fele annyira fáj 1 nap alatt.
Nem baj, hogy használom pár napig, más is használta már? Ellenérveket a tájékoztatóján nem találtam.
20 hetes kismama!
Válaszotokat előre is köszönöm!!!!

2008-03-01 17:29  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szia!

A múltkor én is használtam(2-szer öblögettem), és erre én is kíváncsi lennék, mivel a flakonon semmi utalás erre. Talán ha rákeresel a neten ( még én sem tettem)megtudzs valami közelebbit.
Bocs, hogy ezzel a válasszal nem jutottál előrébb!:-)
14 hetes kismama

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2008-03-01 17:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia rákerestem a netre és nem ír semmi olyat, hogy terhesen nem szabad szedni. A fogdokim homeopathiás szert ajánlott, de nem merem bevenni, mert hétfőn vizsgázom és félek, hogy addigra bedagad vagy valami, szóval inkább a biztosabbat választottam. Egyébként azt gondolom, így józan ésszel, hogy mivel csak öblögetünk, nem isszuk meg biztosan nem árthat, ha 2-3 napig használjuk, főleg lokálisan!
Köszi a válaszod!!!

# 2/5Időpont 2008-03-01 17:41 Privát üzenet
Az első válaszoló vagyok. Szerintem sem lesz gond, de annyit tudnod kell, hogy a szájnyálkahártyán sok minden felszívódik. Így a folyadék (víz, alkohol, stb.)Azt kellene megtudni, a hatóanyaga okozhat-e valamit. Fogorvos biztos meg tudja mondani.
De szerintem ne aggódj!
Jobbulást!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2008-03-01 19:27 Privát üzenet
Nyugi,nekem fogorvos mondta,hogy a meridol fogkrémmel eggyütt használjam.Sokat segitett.
36hetes kismama

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2008-03-01 21:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!!Már sokkal jobb tőle, csodát művelt, két nap alatt a felére nyomta a gyulladást, már csak napok kérdése és gondolom teljesen meggyógyul, nem siettetem a dolgot, mert a terhességben tudom, hogy minden kétszer annyi idő alatt jön csak rendbe!

# 5/5Időpont 2008-03-02 13:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhesen mit lehet szedni, használni allergia ellen? Napok óta nagyon rosszul vagyok. (orrfolyás, szemvizkedés stb) Nagyon nehezen bírom. Kálciumot iszok, meg vettem homeos bogyót..
Használ más is terhesség alatt clexant?
Terhesseg+ekcema. Ha van valaki ilyen helyzetben, mit hasznal?
Tenyleg a terhessegtol ereszkedik meg a mell es nem a szoptatastol? Ha elektromos mellszivot hasznal valaki, akkor ugyanugy megereszkedik vagy javit?
Milyen arckrém használ a terhesség foltokra?
Kismamák! Szed vagy használ valaki valamilyen nyugtató hatású készítményt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu