Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NEm baj hogy még nem, vagy...

NEm baj hogy még nem, vagy csak talán érzem a Manómat?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok mellső fali a lepény, és nem vagyok vékony sem. hízni is csak 2-3 kg híztam -mondjuk volt miből elvenni a Kicsinek. Mikor fogom rendesen érezni? néha minta simogatna belülről azon kívül semmi, nem vagyok benne biztos hogy Ő az. Hasonló tapasztalat?
2009. ápr. 5. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szia én is csak elég későn éreztem mellső fali lepényem volt nekem is valamint terhesség végéig nem volt egy hű de mozgékony baba.mindig aggódtam hogy nem mozog volt hogy két napig is tojt rugni. most itt mászik 7.5 hónapos:-) nyugi.
2009. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖszi. Első baba, és nagyon várom hogy érezzem a szépségünket:)
2009. ápr. 5. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.én már kétszer szaladtam be a korházba,azzal h nem érzem,de mindig menyugtattak hogy még van elég helye mozogni-ez volt kb 23 hetesen. Most igy 33 hetesen már tudom miröl beszélt az orvos,már pici a helye és néha szet fesziti a hasam,nagyon élvezem:) .ugyhogy nyugi!!
2009. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!