Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos, magas vérnyomással...

Túlsúlyos, magas vérnyomással küszködő kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Megnyugtató lenne egy kis eszmecsere "hasonszőrű" kismamákkal!Én 20.hétben vagyok.
2009. ápr. 5. 15:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jaaaj kismamik,úgy örültem,hogy vagytok!Légyszi ne tűnjetek el!!!!
2009. ápr. 6. 09:30
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A PCO-s vagyok.

Aludni én csak és kizárolag stabil oldaltfekvésben tudok.Minden máshogy kényelmetlen.Nálunk ugy néz ki hogy kisfiú,de apa szerint kislány.4d voltunk és adig nézte a dvd még bemesélte a kiuuslányt:)Mondtam neki hogy addig probálkozunk még lány nem lesz:))

Én nem vagyok babonás és a leendő kereszt mamival már vettünk ezt azt de csak unisex szinekben.

Te minden nap érzed a babát mocorogni?

Pesten vagy vidéken fogsz szülni?

Szép napot!

Évi

2009. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Szia Évi!

Nálunk még várat magára,hogy fiú vagy lány,de talán 2 hét múlva az immár az 5.UH-reméljük kiderül!

Én vidéken,Szegeden fogok szülni,ott szülésznő az édesanyám!

Minden nap érzem a picit,eléggé intenzíven rugdos(szerencsére)A Dokibácsi javaslatára vettem egy szívhangfigyelőt a múlthéten,és hát nagyon jóóóóóó!:D

Te hol fogsz szülni?

2009. ápr. 8. 11:05
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia, én irtam, hogy nekem ment el egy terhességem. a 7.-8. hét tájékán. Akkor alig akartak megmüteni, olyan magas volt a vérnyomásom. Ami egyáltalán nem csoda amilyen lelki állapotban voltam, aztán visszaállt.

de most szedek fokhagyma kapszulát, hátha segít.

2009. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az I.sz.szül és nögyogyászati klinikán fogok szülni pesten.

Én sajna csak akkor érzem picurkát ha fekszem és a pocimon van a kezem.:( De legalább minden nap!

De remélem fog Ö olyanokat rugdosni hogy csillagokat látok.

Gondolkodtatok már a nevén?

Évi

2009. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Kedves Évi!

A rugdosással kapcsolatban,pont tegnap hozta rám a szívbajt a kis"dög"!Nagyon aktívan szokott rugdosni főleg reggel és este,de tegnap egész nap semmi...nagyon frászban voltam!De ma bepótolta:DDD!Kirúgta a ház oldalát!!!!Hál Istennek!

Szerintem ne aggódj hamarosan a Tiéd is nekikezd a püfölésnek!

Megvannak a neveink:ha lány akkor Anna,a dédim után(ha olyan makrancos lesz mint én akkor,Pannának fogjuk becézni),ha fiú akkor Tamás,nekem nagyon tetszik a Tomi becézés(bár anyósom mindig azt mondja viccesen,hogy Tamás csinál ta-más!)

És Ti,hogy álltok a nevekkel?

2009. ápr. 11. 19:16
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mi nem tudunk megegyezni ami nekem tetszik neki nem és fordítva.:) Irtunk össze egy párat de valahogy nem tudom elképzelni hogy azon a néven szólítsuk.A nevek Krisztián, Kristóf, Norbert, Máté és a apukája után Gábor.A Gáborral nem is lenne bajom, csak a falra mászok ha Gabizák...A Krisztiánnál ugye az eleje lányos.Kristófot nem tudom becézni.A Norbert meg olyan furán hangzik.Szóval semmi jó ötletünk mi legyen.

Te felkészültél az anyaságra?

Évi

2009. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ,dehogy!

Folyton gyötör az aggodalom,hogy mi és,hogy lesz!

Hogy tudni fogom e mikor mit kell csinálni,hogy eléggé szeretem e majd,hogy jól nevelem e?

Kicsit félek bevallom!

(a Gábor a másik kedvenc nevem:D!!!)

De a Norbi nálunk is esélyes volt!

2009. ápr. 13. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!