Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A "Gyakori kérdések" kinek...

A "Gyakori kérdések" kinek járult hozzá, hogy sikeres legyen a teherbeesése?

Figyelt kérdés

Milyen megosztott tapasztalat után? Miben segített?

Akár ha a Teherbeesés kategóriában tett fel kérdésére válaszoltak vagy csupán olvasgatott.


2009. ápr. 5. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdésed! Nekem minden bizonnyal hozzájárult. Soha nem hallottam az ovulációs tesztről, egészen addig, míg itt nem olvastam róla. Addig csak próbálkoztunk, próbálkoztunk, mikozben a mensim rendszertelen volt és fogalmam sem volt róla, hogy mikor van peteérés. (mostanra 36 hetes terhes vagyok)

A folsav óriási szerepéről a terhességben is itt olvastam először.


Nagyon kedvelem ezt az oldalt és szívesen nézegetem. Sok okos tanáccsal és kedves, vigasztaló szóval találkozok nap mint nap! Így ismeretlenül is köszönöm nektek!

2009. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon sokat megtudhattam, pedig van már egy előző házasságomból nem tervezetten sikerült gyermekem. Most viszont jelenlegi férjemmel terveztük/tervezzük a babát, ég és Föld különbség ha beköszön a baba vagy éppen tervezett. NAGYON SOK MINDENT ITT ISMERHETTEM MEG, próbálhattam ki és tudtam mire kell számítani, sikertelenségre orvosságot találni. Szó szerint!


Így csak köszönhetem, hogy létezik ez az oldal!

2009. ápr. 5. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a hőmérőzésről sem hallottam azelőtt, aztán arról hogy mi is a pcos, meg a closty és most 13 hetes vagyok. Nekem sokat segített. :)
2009. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, most terhesen is nagy segítség, mert ha nem akarom "hülyeségek" miatt hívogatni a dokit, itt megkérdezhetem. a 4D-s uh-tól a hasszurkálásig... :) És ez is nagyon jó dolog.
2009. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ketteske ***** válasza:
100%
Nekem se volt fogalmam az ovu tesztről, és a segitségével egyből összejött a baba. És ittsemmit nem ciki megkérdezni. Nekem is nagyon bejött ez az oldal.
2009. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon szeretem ezt az oldalt!Persze itt is van dinka kérdés,mint bárhol máshol,de én sok hasznos apróságot tudtam meg itt.Nem utolsó sorban megnyugvást ad az is,hogy tudom más is szenved hasonló panaszoktól és aggodalmaktól mint én!

Amire tudok és értékelhető válaszom van, azt le is szoktam írni!Lehet éppen ez nyugtatja meg a sorstárs kismamát!

2009. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én imádom a gyakorikérdéseket!A málnalevélteát pl.itt olvastam először,hogy iható teherbeesés céljából is.Most azt próbálgatom.Remélem bejöm!Sok jótanácsot lehet olvasni és még tanulhat is az ember!Puszi mindenkinek!
2009. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!