Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség miatt van másnak...

A terhesség miatt van másnak is hogy nagyon sokat görcsölnek a beleim és minden kakilás kellemetlen?

Figyelt kérdés

Sokat fáj a hasam, föleg mielött kakilnom kell, nagyon lágy állagu és görcsöléses minden wc-zés...nembeszélve az egésznapos szellentésekről amik tényleg nagyon büdösek... bocsánat a gusztustalanságért :(

Ti is vagytok így? Ez tényleg a terhesség velejárója? Normális? 18 hetes


2009. ápr. 5. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így van, bár az állag néha változó, de szokott görcsölgetni, és az egész napos szelelés szaga pedig népirtásra is alkalmas lenne... olyan büdi, mint amikor menni szokott a hasam. Pedig annyira nem is megy.


Szóval lehet a terhességtől, mert nekem is azóta van...

Minden jót neked! :)

30 hetes

2009. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 13+4 hetes vagyok, de dettó így vagyok én is pár hete. Már előtte elkezd kicsit csikarni a hasam, és akkor már tudom hogy mehetek hamarosan a wc-re. És a puki...ilyenkor nekem sem rózsaillatú :) Szerintem ez természetes, bár eddig nekem is fura volt. :)
2009. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Olyan jót nevettem! Nyugika nem vagy egyedűl ezzel! Annyi hogy én nem görcsölök max nagyon ritkán! De a többi stimmel :)! Ez van sajna! Mi még néha jókat is nevetünk rajta a férjemmel:)! 21 hetes
2009. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A helyzet nálam is hasonlóan nyomasztó! Néha ülök a trónon, de nem merem megnyomni, mert sikítás lesz belőle. Mikor először jelentkezett a kényszerű sikkantás, a férjem rámtörte az ajtót :)

Ráadásul amióta zedem a vastablettát, csak rosszabb lett... Szóval kitartás!

24hetes km

2009. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok... olyan jó hogy nem csak én bűzölgök így... :) Akkor ezek szerint ez nem gond
2009. ápr. 5. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Na èn is jot nevettem!De megnyugodtam èn mèg nagyon az elejèn vagyok d e nekem is ilyen gondjaim vannak!!
2009. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj jókat nevettem,nagyon aranyosan leírtátok az élményeiteket.Nekem sajnos még nincs babám,de barátnőmmel az ő terhességét végégcsináltuk(gimi utolsó éve),jajj emlékszem neki milyen rossz volt,ráadásul mivel suliba járt még,ezért nem is mert ott elmenni a mosdóba,mindig megkértük a tanárokat,hogy szegényt engedjék már be a saját helyükre ne a mocskos 400 lány által használt wc be kelljen bevánszorognia:S...de neki egyébként nem volt kellemetlen szagú,mmint nem szagolgattam csak egyszer kicsusszant a puki órán(XD) és elkezdte kérdezni h büdös eXD,szóval nem vagy egyedül,ez sajnos mellékhatás,nem kellemes,de reméljük idővel elmúlik:D

Szép babavárást:)

2009. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! A bélgörcsökre,ami néha órákon vagy éjszakákon át kínoz, édesköményteát kezdtem inni. Nekem használ. A dokim homeopátiás bogyót is felírt,de azt még nem próbáltam ki.

28 hetes kismama

2009. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!