Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+2 hetes kismama vagyok,...

11+2 hetes kismama vagyok, elkapam valami megfázás szerüt. Milyen gyógyszert ehetek, főlege, hogy közbe szoptatok? Mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!Eléggé aggódom,nehogy valami baj legyen.
2009. ápr. 6. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Huh ez nehéz kérdés,szerintem kérdezd meg a háziorvosod!

Én 18 hetesen voltam nagyon beteg,és homeopátiás szert szedtem,ezt javasolta!Bevallom nem nagyon hittem benne,de a végén csak meggyógyultam és a babómnak sem ártottam!

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod a homeopátiás szereket. Attól függ, hogy melyiket, hogy pontosan milyen tüneteid vannak. A homeós szereket terhesek is nyugodtan szedhetik,nincs mellékhatásuk, a babáknak se ártanak, mert az immunrendszert indítják be. Szoptatás alatt is szedhetők.
2009. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. ápr. 6. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én a homeopátiás Oscillococcinum bogyót tudom ajánlani, nagyon jó, és mivel nem gyógyszer így gondolom szoptatás alatt sem okoz bajt. Én ezzel vészeltem át hogy a férjem infuenzás volt, és nem kaptam el. (ha ilyet veszel akkor 2 dobozzal vegyél mert egyben 6 db van.) Meg rengeteg c-vitamint egyél! Ha van tablettába akkor kettőt vegyél be, illetve sok gyümölcs.

Remélem használ valami! Jobbulást kívánok!

2009. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első vagyok!Szerintem kérdezd meg a patikust,mert a homeo szerek,bizonyos tünetekre hatnak!Mondd el,hogy milyen problémáid vannak és erre ők már tudják mi a leghatásosabb!

Jobbulást!

2009. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon!
2009. ápr. 6. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!