Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lépjek túl azon, hogy...

Hogy lépjek túl azon, hogy most derült ki, hogy kisfiam lesz, pedig én nagyon kislányt akartam?

Figyelt kérdés

Volt már valaki ilyen helyzetben? Lelkiismeretfurdalásom van nagyon, hogy nem örültem neki. Első babánk, az egészség a fontos, de mégis....légyszi írjatok, és ne ítéljetek el.

18 hetes kismami


2009. ápr. 6. 11:47
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
100%
Én is kislányt szerettem volna,most pedig van egy gyönyörű 3 hónapos kisfiam.Az érzéseidért senki nem ítélhet el,miért ne lehetnének vágyaink?De meglátod,imádni fogod!Így akarták az égiek...Majd a következő lány lesz!Szép babavárást!
2009. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem ugyanugy kéne örülnöd! Másoknak gyereke se lehet,te pedig ezen nem tudsz túllépni?? :/ Nem értem én ezt...
2009. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy teljesen mindegy milyen nemű. Ugyanúgy szeretni fogod, és mosolyogni fogsz magadon, hogy volt olyan pillanat, amikor nem így éreztél. Biztos vagyok benne, hogy miután megszületett, te is fogsz hasonlóakat mondani: semmi pénzért nem cserélném el!!!

Örömteli babavárást kívánok

22. hetes, kisfiút váró km

2009. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
57%
És nem elitélés képpen irtam ezt,de azért belegondolhatnál! Mi lenne ha nem is lehetne?? Vagy ha beteg lenne?? Második voltam
2009. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

Örülj annak,hogy Te Anya lehetsz majd,tök mindegy hogy fiú vagy lány,a Te gyermeked.Pont a férjem mondta nemrég,mindegy milyen nemű,ugyanúgy oda kell figyelni rá mindíg.Nekünk is kisfiúnk lesz,de én éreztem is,és igazából fiú néven nem is gondolkodtam,de a lánynevekből kettő is lenne.

Tényleg örülj neki,hogy anyuka leszel,mert van akinek nem adatik meg soha.

Boldog babavárást!!!

14+4heteske

2009. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdemben segíteni nem tudok. Én soha nem mondtam ki, hogy lányt szeretnék, csak a lelkem mélyén titkon reméltem, hogy lány lesz. Aztán kiderült, hogy fiú. kb. egy másodperc alatt váltam fiús anyukává. Onnantól kezdve ez volt a világ legtermészetesebb dolga, és nem adnám 10 lányért sem. Van pár dolog az életben ami nem egészen úgy alakul, mint előre elterveztük, de ennél nagyobb bajunk soha ne legyen.
2009. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

Hát én megértelek, mi is lányt vártunk (első baba volt) főleg a párom zuhant meg egy kicsit mikor egyértelműen kiderült hogy fiú.

Én mondjuk első perctől éreztem, tudtam hogy bármennyire is csajost szeretnék, fiú lapul odabent:)

Megszületett, kicsinek minden újszülött újszülött, függetlenül a nemétől és imááádni fogod hidd el, büszke leszel magadra hogy FIÚnak adhattál életet:)

Én férjem mindig mondja hogy a fiúk olyan anyásak és akármennyire is a férjem felé is fordítom a gyereket, és sokmindent rá is bízok, azért ÉN vagyok neki a minden:)

És ez nagyon jó érzés:)

Persze most másodjára ismét csajost várunk, de ha fiú neki is örülni fogunk, így van megírva ezek szerint:)

Jó egészséget nektek!:)

12 hetes

2009. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
98%

Szia! Mi úgy indultunk, hogy én mindenképpen lányt szerettem volna, a férjem fiút. Aztán valahogy egyfolytában olyan érzésem volt, hogy fiú lesz, ráadásul faltam a savanyút és erőset, mindenki azt mondta, hogy na, ez fiú és annyira beleéltem magam, hogy akkor kisfiunk lesz, hogy amikor a doki közölte, hogy lány, felkiáltottam, hogy biztos nem jól lát! Kislány lesz.

Hidd el, idővel hozzászoksz a gondolathoz és majd el sem fogod tudni képzelni, hogy lehet más is, mint fiú! Tényleg egy a lényeg: egészséges legyen! Ugyanúgy fogod szeretni, vagy még talán jobban, pont azért mert lelkifurid van, hidd el!

Nem lesz gond, boldogok lesztek!!!

További boldog babavárást!

33 hetes

2009. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Mi a férjemmel nagyon szerettük volna,ha a pocaklakó kislány,de szerencsére kisfiú,aki eddig egészséges,és bízom benne ez így is marad.Hisz ez a legfontosabb dolog,hogy a pici egészséges legyen.

Én kislányként mindig fiút szerettem volna első babának,mert Ő majd megvédheti a kishúgát,vagy az öcsit ha mi nem leszünk ott,hogy megvédjük vagy már nem leszünk.

Gondolj bele,hogy mennyi nőnek nem adatik meg ez a csoda,hogy teherbe eshet,és babája születhet.

Mikor kiderült nálunk hogy kisfiú,lelkiismeret fúrdolásom volt nekem is,de csak azért,mert sokszor szólítottuk a picit Leilának (ha lány lett volna,ezt a nevet kapná),de legbelül éreztem hogy kisfiú lett.

Külön öröm számomra,mert a második névként,papám, illetve nevelőapám nevét kapja majd,és ez szintén gyermekkori vágyam volt.

Senki nem ítélhet el,mivel szíved joga eldönteni Te meikre vágysz jobban.Majd a következő kislány lesz,fogd fel úgy és hidd el SOHA nem cserélnéd le majd a fiad, ezer kislányra sem.

Boldog babavárást.

38 hetes Kismami

2009. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
18%

Megértelek,mert nekem amikor előszőr terhes voltam azt mondták 7.hónapban h fiu.Elszomorodtam h nem lehet lányom. Akkor nem gondoltam h vállalok majd mégegyet.Dehát lány lett és Ő a MINDENEM, A SZEMEM FÉNYE.

Tehát te is reméld h majd a következő kislány lesz.

AKINEK NINCS LÁNYA NEM IS TUDJA MIT VESZÍT.Hogy mennyi boldogság,kedvesség jóság fér egy pici lányba azt fel sem lehet fogni.Fiam is van,de ő más.Nem ebben a világban él hanem a rajzfilmek,s az esztelen álmodozás a hősködésről,.Vakmerőségből mindig bajba sodorja magát.de ha beteg vagyok még egy teát se képes elkészíteni.Hol kezdődik a hős???ugyanúgy neveltem Őket és szakadék külömbség van köztük.

2009. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!