Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lépjek túl azon, hogy...

Hogy lépjek túl azon, hogy most derült ki, hogy kisfiam lesz, pedig én nagyon kislányt akartam?

Figyelt kérdés

Volt már valaki ilyen helyzetben? Lelkiismeretfurdalásom van nagyon, hogy nem örültem neki. Első babánk, az egészség a fontos, de mégis....légyszi írjatok, és ne ítéljetek el.

18 hetes kismami


2009. ápr. 6. 11:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk apám annyira maga alatt volt, hogy a testvérem nem fiú lett, hogy be sem ment meglátogatni a kórházba. ez persze anyunak is lelkiismeret furdalást okozott, mintha erről ő tehetne. A lányokat lehet öltöztetni, babázni velük, a fiúkkal meg jó kis legó - várakat építeni. A lényeg, hogy egészséges legyen. ez mindig akkor tudatosul bennem jobban, mikor elmegyek egy vizsgálatra és izgulok, hogy minden rendben legyen! Idő kell, de ne aggódj!
2009. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
98%
Valahogy én is így voltam. Van már egy fiunk és most persze lányt szerettük volna, és mindenki azt mondta, hogy tuti lány lesz. Nagyon beleéltem magam, aztán mult héten kiderült kukija van:) Akkor hirtelen, kicsit meglepődtem, de mostmár örülök, és tényleg az a fontos egészséges legyen!. Ha első babád lesz, akkor majd a következő kislány lesz:)
2009. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

szia ,

bár én még "csak " a 11. héten vagyok , nem tudom még a picurka nemét , de mióta babát tervezünk mindig is fiút szerettem volna, és nagyon nehezen képzelem el hogy ha lány lesz mit fogok tudni kezdeni vele, csak mert én mindig is fiús lány volt , kerültem a babázást és a csini rucikat, szóval minden vágyam hogy fiam legyen, DE TERMÉSZETESEN AZ ELSŐ GONDOLATOM MINDIG CSAK AZ HOGY EGÉSZSÉGES LEGYEN, a neme "csak" másodlagos...

2009. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Én először kisfiút szerttem volna,de kislány lett.Nagyon imádom a lányomat!Nagyon anyás,ami meglepő számomra,de azért még picike.Majd később apás lesz,tudom magamról hogy amikor már kb.2,5 éves akkor elkezd apás lenni:D Nem baj az a lényeg,hogy egészséges legyen a baba és hogy ne legyen semmi komplikáció.A fiúk még anyásabbak is:D Senki se itél el az érzéseidért.Hidd el amikor kibújik belőled az a csöppség IMÁDNI fogod.Csak még msot nem tudod elfogadni a helyzetet.Amikor a lányom először rám mosolygott elbőgtem magamat.Amikor majd először azt fogja mondani a fiad,hogy mama akkor elsírod magadat.Nekem van egy fiam,aki nem vérszerinti,d e attól még nagyon szeretem.Hidd el a fiúk is nagyon aranyosak!

Boldog Baba várást!

4 hós kislány anyukája(11 hetes kismama)

2009. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
38%

Imádni fogod mindenképp.

A következőt próbáld kislánynak.

Igaza van az elöttem szólónak.Oriási külömbség van a két nem között.Nekem van fiam is lányom is.Szeretm Őket nagyon,de visszafelé sok csalódást okoz a fiam.A lányom pedig büszkeséggel tölt el sok boldogságot adott.A fiuk hajlamosak törni zúzni,a kislányok pedig építeni.

De emlékezzünk csak vissza az iskoláskorunkra...a fiuk bosszantottak,bántottak szándékosan.Felnőtt férfiként is folytatják.Tele vannak önbízalommal,többet mutatnak magukról mint akik.A női nem pedig fordítva...félénk akkor is ha tudja amit tenni kell.

Ha egy nő a forgalomban tolakodik az autóval,akkor az összes férfi kivan arra h Ő nő.Pedig Ők még többször tesznek ilyet.

2009. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
84%
18 hetesen annyira biztos vagy hogy fiu lesz?
2009. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én fiút szerettem volna nagyon, apuka is nagyon fiús, erre 18. héten benyögte az orvos, hogy kislány, hát majd elbőgtem magam... 1-2 nap múlva már "beletörődtem" azóta pedig el sem tudnám képzelni, mi lenne, ha kukis bújna ki:)) Ettől függetlenül én is azt mondtam mindig, hogy mindegy, csak egészséges legyen a kis drágám:)

Egyébként általában a fiúk anyásabbak, mint a kislányok.:)

Ne aggódj, nem sokáig érzed úgy, hogy ez "katasztrófa". Észre sem veszed és már a fiús cuccokat fogod nézegetni, és ha kibújik, imádni fogod, mert a tiéd:)

Boldog Babavárást!

32 heteske

2009. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor az első babánkat vártuk, szívünk mélyén kislányt szerettünk volna. a 22 .heti ultrahangról már boldog fiús szülőkként jöttünk ki, a párom boldogan újságolta mindenkinek telefonon hogy látta a fia kukiját. én is elfogadtam, nem zavart a dolog, lassan bekékült az életünk (szoba, kisruhák). minden gyönyörű volt. aztán a terhességem 38. hetében meghalt a kisfiam. leírhatatlan érzés volt. azóta is vágyom rá, hogy egyszer megszülethessen az én angyalarcú pici fiam. most 9 hetes terhes vagyok, nem tudom még a nemét (talán kislányt érzek) de nem is akarom tudni, hogy mit szeretnék. a kislányt is ugyanolyan szeretettel fogjuk várni, én pedig tudom, hogy egyszer visszakapom majd a kisfiamat.

nálam tényleg nem közhely ez a mondat: csak egészséges legyen!

2009. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell ledegradálni a fiúkat? Nekem mint fiús kismamának nagyon rosszul esett, hogy a fiúkat negatívumként tüntetik fel. Minden fiú olyan lesz, ahogy nevelik őket.
2009. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%

Én is azok közé tartozom, akinek nem volt mindegy a neme. Mi fiút szerettünk volna, és szerencsénk van, kiderült, hoyg tényleg fiút várunk. De ha kiderült volna, hoyg kislány, akkor biztos vagyok benne hogy mire megérkezik már őt is ugyanúgy imádtam volna.

Még csak 18 hetes vagy, az a kis lelkiismeret-furdalás elpárolog, mire itt lesz a baba! (És valaki írta már előttem: 18 hetesen még gyakran elnézik....Nekünk meg sem tudták még akkor mondani.)

2009. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!