Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lépjek túl azon, hogy...

Hogy lépjek túl azon, hogy most derült ki, hogy kisfiam lesz, pedig én nagyon kislányt akartam?

Figyelt kérdés

Volt már valaki ilyen helyzetben? Lelkiismeretfurdalásom van nagyon, hogy nem örültem neki. Első babánk, az egészség a fontos, de mégis....légyszi írjatok, és ne ítéljetek el.

18 hetes kismami

2009. ápr. 6. 11:47
1 2 3 4
 31/34 -Pimpike- ***** válasza:
100%

Szia.

Én is kislányt szerettem volna. Amikor megtudtam hogy fiú, két napig szomorú voltam aztán nevet kerestünk neki.Megszületett aztán csak egész nap néztem hogy alszik. Most 4 éves és egyáltalán nem bánom hogy fiú lett, szeretnénk még egyet lehet, az lány lesz.

2009. ápr. 9. 16:44
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el, mert hasonlóan éreztem én is, csak épp fordítva volt, kisfiúra gondoltam /nem tudom ma sem miért/ és két kislányunk lett. Mind a kettővel így voltam. Hazafelé menet le voltam döbbenve a meglepetéstől. Azután elfogadtam a dolgot és kész. Vigyáztam magamra és egyben rájuk is míg a pocakomban voltak. Igaz, apa a második lányt nem bánta ha fiú lett volna, akkor viszont ő volt ledöbbenve, de azt mondta, majd a harmadik biztos fiú lesz. Mindkettő egészséges, gyönyörűek, értelmesek. Kell ennél több? És a párom is imádja őket, a lányok pedig csak úgy csüngenek az apjukon! Szeretni fogod így is, úgy is, ez hót biztos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 10. 00:34
 33/34 anonim ***** válasza:
52%
Nálam ugyan az a gond.. bár még csak most próbálkozunk a babaprojekttel, mindenképpen kislányt szeretnék.. el se tudom képzelni hogy mi lesz ha kisfiú lesz. Persze a párom lenne akkor a legboldogabb, de én tuti sírva fakadnék... de persze az egészség a lényeg, úgyhogy fel a fejjel :-)
2009. ápr. 10. 08:17
 34/34 anonim ***** válasza:

Hiú reményeket nem szeretnék táplálni, a mai világban már ha azt mondják fiú, akkor biztos az. De amikor engem várt anyukám, a legutolsó vizsgálaton azt mondta az orvos hogy fiú leszek, pedig nagyon nem lettem. Persze ez 22 éve volt. :D

Talán az a bajod, hogy nem képzelted el magad ebben a szerepben. Próbáld meg, és gyorsan átpártolsz.

2009. ápr. 13. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!