Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan idegesítő hogy állandóan...

Olyan idegesítő hogy állandóan erős folyásom van, már nem is merek felvenni vékonyabb nadrágot nehogy még az is olyan legyen! Ha már kimegyek egy kicsit sétálni, megyek 2lépést már mehetek is haza mert mindig folyik! Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
szia.nekem is nagyon sok folyásom van,és valóban nagyon zavaró.ez ellen nem is lehet tenni.én a kezdetek-kezdete óta használok tisztasági betétet,igy nem érzem kellemetlenül magam,ad valamiféle védettséget.amig a folyás nem szagos és szines,addig nincs probléma.sok sikert a továbbiakban!18 hetes mama
2009. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is használok tisztaságit(ezt elfelejtettem írni)de néha már annyira sok hogy félek attól hogy azon is átüt!!De legalább nem vagyok ezzel egyedűl!:S
2009. ápr. 6. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is így vagyok vele, 19hetes vagyok, és egyre erősebb. bár régen is erős volt, de most meg végképp. néha olyan érzésem van, mintha megjönne és az folyna.. borzasztó.. holnap megyek dokihoz és szólok neki, de igazából nekem sem büdös, nem viszketek, csak zavaró nagyon, kellemetlen.
2009. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nem merek vele orvoshoz menni:S olyan kellemetlen sztem!

Meg az orvos mit csinál vagyis ugy értem hogy felnyúl meg ilyenek?

2009. ápr. 6. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyeskémmel nem folyásom volt,hanem egyenesen ömlésem!Elmentem a dokimhoz,aki valamilyen kámforos folyadékkal 2-3-szor kimosta a hüvelyem.Onnantól teljesen rendben voltam,2.babámmal szinte alig volt folyásom!Menj el a dokidhoz,nincs ezen mit szégyellni,látott ő már különb dolgokat is szerintem!
2009. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Használj betétet, de menj el az orvoshoz, vagy ha úgyis mész, szólj neki!

Nekem is elég sok folyásom volt és mondta, hogy itt van egy kis hüvelygyulladás is, mivel ilyenkor könnyebben előfordulhat húgyuti vagy hüvelygyulladás. Nekem nem volt tünetem, nem viszketett, ugyanolyan volt, mint most a normál terhességi folyás, csak jóval több. Az orvos meg egyből látta, hogy itt nem stimmel valami. Kaptam hüvelykúpot, azóta van kevesebb folyásom.

2009. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző terhességemnél és ost is olyan erős folyásom volt, hogy a tisztasági nem volt elég, betétet kellett használnom. A legvékonyabbat vettem, azzal biztonságban éreztem magam. most még csak az 5. hét végén járok, de megint betét kell.
2009. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is erősebb a folyásom, mint a terhesség előtt, bár nem annyira, mint neked és nekem nem jelentkezik minden nap. Én most libresse micro-ról átváltottam carefree-re, ez kellőképpen hosszú viszont hihetetlenül vékony. Igazából néha én is nagyon hülyén érzem magam, mikor érzem, hogy épp kifolyt belőlem és érzem, hogy ott van. Ilyenkor ha van rá lehetőség megpróbálok eljutni wc-re és megtörlöm magam. Egyébként meg ma már talán az összes tisztaságinak műanyag a hátulja és emiatt nem tud semmi átszivárogni rajta.

Azt azért én is javasolnám, hogy kérdezz rá a nőgyógyászodnál, végülis ki tud segíteni, ha nem ő?

2009. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is nagyon intenzív a folyás, szinte mint amikor megjön, elég kellemetlen.Először megijedtem csinált az orvosom tesztet és semmi fertőzés, és nem is magzatvíz.

Ugyhogy létezik, hogy ennyire vízes jellegű a folyás, én is tisztasági betétet használok és amikor lehet törölgetem cserélem.

2009. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!