Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés terhesen mitől lehet?

Hasmenés terhesen mitől lehet?

Figyelt kérdés
Talán 1 jó hete lehet, hogy némileg lágyabbat kakilok az átlagnál, de ez eddig a "belefér kategória" volt. Gondoltam is, hogy nem baj, úgyse jó, ha terhesen erőlködik az ember a wc-n. Mostanában frissen facsart mandarinlével indítom a napot gondoltam hátha emiatt van, hogy ez jól átmossa a beleimet. De ma viszont már 3* voltam wc-n és már a második se volt az igazi, de a 3. konkrétan kifolyt belőlem a wc-n. Nem rémlik, hogy bármi olyat ettem/ittam volna tegnap, ami ilyet okozhat, mert hát nem szokott ilyen problémám lenni. Beteg se vagyok, de még csak levert se vagy ilyesmi. Tipp, hogy mi lehet? És bocsánat az egyértelmű fogalmazásért...
2009. ápr. 6. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy? Szedsz már vasat? Nekem mindkét terhességem során a vastól hasmenésem volt, azaz naponta többször is kellett mennem vécére. Pedig sokan panaszkodnak, hogy a vas megfogta a székletét, nálam pont ellenkezőleg!
2009. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

mindenképp a kajában kéne keresgélni amit napközben megeszel ott lesz a bűnös. lehet hogy terhesség miatt annyira nem szereti az emésztőrendszered ugyanazt a kaját ami esetleg nem okozott előtte panaszt. gondold végig mi lehet az.

banánt ajánlom kissé megfogja a hasat.

2009. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vas túladagolásom volt.
2009. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a magnesi citrici okozott hasmenést, ezért csak 2-szer 1-et szedek azóta megszüntek a hasmenési panaszaim.

Hagyd abba a mandarint éhgyomorra, lehet az a a baj, idd meg inkább reggeli után, vagy egy pár napot teljesen ki is hagyhatnál. Utána majd látod, hogy javult-e a helyzet.

2009. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16 hetes vagyok. Amiket szedek magne b6, femibion, c-vitamin és egyiket se most kezdtem el. Én is arra gondoltam, hogy lehet, hogy valami nem volt az igazi, amit tegnap ettem, bár nem tudom mi lehet az. A mandarint biztos nem hagyom abba, mert majd kicsattanok az energiától mióta ezt iszom reggelire. És az nem is baj, hogy nem kell erőlködnöm a wc-n, csak ez a mai produktum zavar. De ez biztos nem a mandarintól van.
2009. ápr. 6. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindig székrekedéses gondjaim voltak, na ahogy terhes lettem ez megszünt. Mindenol azt olvasni, hogy terhesség alatt az ember inkább a székrekedéssel küzd, nálam ez fordítva működik. Valószínű hogy a terhesség megváltoztatta az emésztésem, sokminden előjöhet ilyenkor.Lehet, hogy nálad is csak ez van.
2009. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Körülbelül nekem is olyan 15 hetes kor körül kezdődtek a hasmenéses problémáim, azóta is küzdök vele, pedig diétáztam 2 szer 3 napot, hátha fertőzés, mert már én sem tudtam mitől lehet, a gondom még az volt , hogy a hasmenés melett még sokat görcsölgettek is a beleim(iszonyú fájdalmas!Aztán rájöttem ha nem iszok, eszek tejet némileg jobb, kevésbé görcsölök.Aztán megfordult a babám és most kicsit enyhültek a tüneteim, hasmenés kevésbé, inkább laza széklet, görcs csak fűszeresebb nagyobb kaja után van.Szóval én arra jutottam, hogy szerintem a baba nyomja a beleket, ezért vannak ezek a gondok.A Magnéziumot is és a vasat is végigteszteltem, d nem az okozza!

2009. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok nem írtam, hogy most 32 hetes vagyok, fel a fejjel!

2009. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Megnyugatató, hogy nem csak a székrekedés normális terhesen! :-)
2009. ápr. 6. 18:55
 10/10 anonim válasza:

Szia. Nekem nemrég derült ki, hogy terhes vagyok. Már menstruáció kimaradás előtt el kezdett menni a hasam. Ma vagyok 5 hetes és azóta is megy neha jobban néha kevésbé.

De sztem nincs miért izgulni. Legalabb kiürülnek a belek. A hasmenés is a terhesség egyik ritka tünete. Kinél hogy.

2020. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!