Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kiderül, hogy terhességi...

Ha kiderül, hogy terhességi cukorbetegségem van akkor be kell feküdnöm pár napra a kórházba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában igen, amíg beállítják a cukrot és a diétát.
2011. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett befeküdni. Cukordiétát kellett tartanom és rendszeresen mérnem.

Az éhgyomrim jó volt, a két órás értékem meg 8 valamennyi volt, már nem emlékszem.

2011. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem nem kell mert nem tudom kire hagyni a nagyot. :O Az elsővel nem volt vagyis épphogy nem, de nem. Most jobban vigyázok a kajálással, próbálom a cukros diétát követni persze azért csak lightosan még nem veszem olyan komolyan.
2011. júl. 28. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
én 3hete lettem cukros és insulinos..én is azt hittem bekell feküdni de pozitivan csalodtam, bementem a diabetologira vittem a laborletem a beutalom..megmérték az akkori cukrom kaja után és beállitottak egy alap insulinra és diétára...hetente kell járnom ellenörzésre..
2011. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 28. 19:53
 6/6 anonim válasza:

Szia, szerintem ez doki függő. Én a 25 héttől diétázom pedig még a határt sem értem el. Heti három alkalommal saját magam mérem, az eredményeket leírom és nagyjából kéthetente megyek a dokihoz kontrollra. Én a 150 gr diétát csinálom végül nem is olyan rossz, sokkal változatosabban eszem, és több mindent mert előtte eléggé válogatós voltam, de a baba érdekében mindent szinte megeszem.


Üdv.


29 hkm

2011. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!