Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok megbízható nőgyógy...

Ajánlanátok megbízható nőgyógyászt Pécsen?

Figyelt kérdés
Ha tudtok légyszi írjatok árakat is!
2011. júl. 28. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bózsa Szabolcs csak pozitív dolgokat hallottam róla.Barátnőm nála szült,mert nem volt a dokija,így azt hiszem pénzt se kapott,nem is az a fajta aki elfogadja
2011. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Aki nagyon jó és szerintem nagyon odafigyelős és jó uh-s, az a Vízer mIklós. Viszont mindig magánrendelésre hív, ahola vizsgálat 10ezer, a receptírás meg 1ezer. Az a "baj" vele, hogy rettentő nehéz hozzá időpontot kapni. Az első gyerekem nála szültem.

A másik, akit ajánlanék, Panka Tibor. Neki az uránvárosi sztk-ban van rendelése, nyilván ez ingyenes, de van magánrendelése is, ott még nem jártam, de szerintem hamarosan fogok. Hozzá kb. 1 hétre előre kell bejelentkezni (sztk), ő is nagyon kedves, korrekt.

Bózsa Szabolcshoz a Klinikán volt 1x szerencsém egy ambuláns dolog miatt. Nagyon kedves volt, gondolkoztam is, hogy járok hozzá.

2011. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Prof. Dr. Gőcze Péter, nagy szaktudású orvos. Nála a terhesgondozás 7,000Ft, ultrahangot is tartalmaz az ár. én hozzá járok, maximálisan megbízok benne.

39 h kismami

2011. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is Dr. Gőcze Péterhez járok, kedves és nyugodt orvos, nagyon érti a dolgát, szívből tudom ajánlani.


Bózsa Szabolcs egy nagyon szimpatikus fiatal doki, őt is ajánlom, bár csak egy felkészítő alkalmával volt hozzá szerencsém.


38 hkm

2011. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
A Panka dokiról csak annyit,hogy egy farfekvéses babát,nem császárral vett ki,a kicsinek eltört a jobb felkarja,kificamodott a bal válla,a fején pedig,olyan horpadás lett,amit fel kellett nyitni.Szerencsére most már jól van a pici.Persze minden dokinál fordulhat elő valami,Más anyuka meg van vele elégedve
2011. júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a Vizerhez járok!Csak pozitívat tudok Róla mondani,de baromi elfoglalt nem tudom mennyire lehet "bejutni" Hozzá,mert rengeteg kismamija van...Most már a Da Vinci magánklinikán rendel egy ideje,én 10 000-et fizetek Neki alkalmanként de hallottam olyat aki nem régóta jár és 12 000-et fizet már.Ezt nem tudom mennyire igaz,mert tőlem nem kért többet hogy új helyen van.Mondjuk nekem eddig is Ő volt a nőgyógyászom.Nagyon rendes,barátságos,vicces (ami nekem fontos!) és nem utolsó sorban nagyon elismert szakember,a legkiválóbb ultrahangos Pécsen.Én nála szülök majd okt vége nov eleje körül.Most szabin van annyit tudok:D

A többiekről nem tudok nyilatkozni mert nekem minden ultrahangot,még a 4D-t is Ő csinálta.Tehát nem volt tapasztalatom mással...

Üdv! 27+5 hkm

2011. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Második válaszoló,akkor kér 1000 ft a receptért ha csak receptért mész Hozzá?Mert nekem mindig felírja a dolgokat,amúgy is ha megyek a gondozásra.Gondolok itt a magnéziumra,folsavra...Vagy most arra gondolsz ha valaki fogamzásgátlót irat?Utolsó voltam.
2011. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, akkor kér 1000-t, ha csak a receptér mész. Kismamaként, amikor jártam hozzá, nyilván csak a terhesgondozásért fizettem és akkor a recepteket írta automatikusan, azért nem kellett külön fizetni. Már jópár hónapja nem voltam nála, nem tudtam, hogy új helyre költözött, de szeptemberben megint megyek, akkor kiderül, mennyi is az annyi :-)
2011. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is a Panka dokit tudnám ajánlani..én hozzá járok.Magánra..

Alkalmanként 6000ft-ot kér.

Én eddig csak jókat hallottam róla..

Én is eddig meg vagyok vele elégedve..de még a szülés messze van..


(azt amit ez egyik válaszoló írt ezt még nem hallottam)


23 hkm.

2011. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dr. Várnagy Ákos:)
2011. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!