Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen milyen gyógyszert...

Terhesen milyen gyógyszert szedhetek megfázásra?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok,állandóan fújom az orrom és köhögök is.
2009. ápr. 6. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor én megvoltam fázva 8 hetesen, semmilyen gyógyszert nem vehettem be, nagyon sok citromos mézes teát kellett innom, sok gyümölcsöt enni és levest, na meg persze sokat pihenni, ha az orrod elvan dugulva vehetsz rá Stérimar Orrsprét, tengervizes gyógyszertárban kapható én ezt használtam, kismamáknak és babáknak ajánlott,

Jobbulást,

22 hetes kismama:)

2009. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én influenzás voltam (kb.34 hetesen), eleinte homeopátiás bogyókat szedtem, de felment a lázam. Orvosi ellenőrzés mellett Rubopheint szedtem és hidegvizes lepedővel igyekeztem lenyomni a lázam. (sikerrel). ha nagyon beteg vagy, menj el dokihoz, nehogy belázasodj.

Jobbulást és boldog babavárást kívánok!

2009. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a hársfa teát ajánlotta a dokim, amikor megfáztam és tényleg segített (persze sokat feküdtem, emellett gyümölcsöket és mézet is ettem).


Boldog babavárást!

29 hetes ikres kismama

2009. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

menj el a háziorvoshoz,ő olyan gyógyszert ir,amit szedhetsz terhesen.

Otthon önszántadból semmilyen gyógyszert ne vegyél be,csak amit az orvos felir.

2009. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!