Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem elég csak az első trimeszt...

Nem elég csak az első trimeszteri (kombinált) teszt? Ti megcsináltattátok mindkettőt? Tehát integráltat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak kombinált volt. Az elég,ha jó az eredménye!
2011. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én csak integráltat csináltattam, az a legtutibb, kettős vérvétel
2011. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én megcsináltattam a kombinált tesztet, annak jó lett az eredménye.

Közeben az AFP-m magas lett.

Így megcsináltattam a négyes tesztet. Ennek az eredményét meg még nem kaptam meg.

2011. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Én most ott tartok, hogy csak a kombináltat csináltatom meg. Meg akartam csinálni mindkettőt, de ma kiderült, hogy az ultrahangot is ott kellene (nem fogadják el, amit viszek) megcsináltatnom 12.000,-Ft-ért, amit erős túlzásnak tartok. Nem tudom még mivel lehet lehúzni a szerencsétlen kismamákat...

Várom még a válaszokat.

2011. júl. 29. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Lehet,hogy nem olcsó, de én az Istenhegyi úti klinikán csináltattam a kombináltat. Igaz, 30 ezer forint, de dupla annyi ideig nézegetnek uh-on,mint sztk-s alapon, ezzel is növelve az esélyét annak,hogy észreveszik,ha gond van, továbbá a véreredmény is meg van egy óra alatt.

A legnagyobb számban ők tudják kiszűrni a genetikai rendellenességeket. Szóval nekem a saját megnyugtatásomra jó volt elmenni!

2011. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is csak kombináltat csinàltattam, szintén az Istenhegyin. Megnyugtató a profizmusuk és a gyorsaságuk, az eredményem is jó lett, meg sem fordult a fejemben, hogy további vizsgálatokat kérjek.


36 éves, 40+5 h km

2011. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!