Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lementem reggel a boltba és a...

Lementem reggel a boltba és a hasam alja bal oldalon úgy elkezdett szórni, hogy alig bírtam menni. Baj lehet? 14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig voltak szúrkálások, de ennyire még sosem fájt. Nem cipeltem nehezet, csak egy kiló kenyeret. Most megijedtem és fekszem, nagyon mozogni sem merek, bár így most nem fáj.
2009. ápr. 7. 10:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Na ezt jól leírtam, nem szórni, hanem szúrni. Bocsánat.
2009. ápr. 7. 10:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mozdultál hirtelen? Én is 14 hetes vagyok, bár ilyet nem tapasztaltam még, egyszer volt hogy elfeledkeztem a pocaklakóról és jóízűen kinyújtóztam. Akkor nyilalt bele a hasamba. Pihenj, szerintem csak a tartószalagok voltak azok, és nincs gond. Ha baj lenne, az görccsel járna és vérzéssel.


Boldog babavárást! :)

2009. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez természetes. Nekem is sokszor szurkált és volt olyan is, amikor élesen beleszúrt! Hirtelen mozdulatnál előfordul. Nem is kell hozzá még egy kilót sem cipelned. Nekem sokszor volt akkor, amikor felkeltem az ágyból. Magnéziumot szedsz? Az jó rá! Nekem sokat segített!

32 hetes kismami

2009. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta nem fáj sehol, görcs vagy vérzés pedig nem volt. Nemsokára kimerészkedek sétálni és majd meglátjuk hosszabb távon is. Szerintem nem mozdultam rosszul, vagy ha igen nem vettem észre. Még 1x köszi!
2009. ápr. 7. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!