Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok, és kiújult a...

31 hetes vagyok, és kiújult a HPV fertőzésem, condyloma nőtt a kisajkak belső felszínére. Az orvosom Condyline ecsetelőt írt fel. A tájékoztatóban olvastam, hogy terhesek nem használhatják. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Hpv-t találtak a terhesség elején, egy szemölcs jött ki a hüvelybemenetemnél, nekem a doki helyi érzéstelenítéssel kimetszette és egy öltéssel összevarta, így megszabadultam tőlle, ha ecsetelni kellett volna nekem azt is a doki csinálta volna 4-5 naponat kente volna le szakszerűen, de a kimetszés egyszerűbb volt. Kérdezz rá a dokidtól, nekem 19 hetesen vették le, mert a doki azt mondta ha ottmaradt volna szülés közben megfertőzi a babát. Beszéled meg a dokiddal,

Mindenjót,

22 hetes kismama:)

2009. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Ha esetleg még valakinek van hasonló tapasztalata, ossza meg velem! :-)

2009. ápr. 8. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!