Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet több a magzatvíz?...

Mitől lehet több a magzatvíz? Nekem normális,14 hetes vagyok, de legalább 3-4 liter ásványvizet megiszom egy nap. Ez már több éve így megy nálam és most terhesen is. Nem lesz gond hogy ilyen sokat iszom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok cukros! Nem azért iszok ennyit, csak hozzászoktam hogy ha nem vagyok szomjas, akkor is iszom.
2009. ápr. 7. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak, hogy mennyit iszol semmi köze a magzatvíz mennyiségéhez. Inkább az lehetne gond ha kiszáradnál.
2009. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Optimális esetben a magzatvíz termelődése egy önszabályozó folyamat. Folyamatosan termelődik és szívódik fel a magzat emésztő rendszerén és a magzatburkon keresztül. Attól nem lesz az átlagosnál több magzatvized mert sok folyadékot iszol, sőt ettől a vizesedés sem függ. Az átlagosnál több magzatvíznek sokszor ki sem derül a tényleges oka, de függhet a cukortól vagy attól, hogy a babának valami probléma van a veséjével.
2009. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Nagyon köszönöm! :)
2009. ápr. 7. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!