Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj olyan babakocsit venni...

Muszáj olyan babakocsit venni amihez mózes kell? Van-e más megoldás? November elején jön a baba.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem muszáj. Lehet venni hordozót, babakendőt, vagy szimpla, újszülött kortól használható babakocsit - pl Retrust.
2011. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs hozzá mózeskosár, én külön vettem hordozót
2011. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Szia, szerintem ajánlatos, mert a baba első pár hónapban egyenes felületen kell, hogy feküdjön. Jól ki lehet használni télen, jobban megvédi a kicsit a hidegtől.

Én október közepén fogok elméletileg szülni, de barátnői, anyai tanácsra vettem olyan babakocsit aminek van mózeskosara,hordozója illetve sportkocsi része.


Üdv.


28 hkm

2011. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mózessel együtt vettük a babakocsit és először nem is gondoltam,hogy hasznát veszem de most,hogy megvan a babánk rájöttem,hogy kell.Bár vehetsz olyan babakocsit amire hordozót kell tenni de szerintem kényelmesebb a picinek ha nyugodtan tud mozogni és helyezkedni márpedig mózeben bőven van helye!
2011. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sima, vízszintesre dönthető babakocsit is vehetsz, nem feltétlen kell ez a 3 részből álló ún travel systemet venni.

Van egy csomó féle babakocsi ami 2 irányból tolható de mégis vízszintesre dönthető már maga a sportülés is (úgy értem hogy EGY ülése van csak, és az lesz később megdöntve a sport is.

Bergonok, Kunertek, Rafpol (ezek nem drágák)

2011. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy kell! Azt azoknak találták ki, akik megtudják fizetni. Rengeteg olyan babakocsi van, aminek a sport része mózessé alakítható. Mivel az autóba úgyis hordozóval teszed, így szerintem tök fölösleges. Főleg egy téli babának (szerintem!). Különben, nekünk olyan babakocsink van, amihez csatolható a hordozó, és én azzal használtam 4hónapig. Na nem egész nap toszigáltam benne. De a picik szeretik a hordozót, mert abba "bele vannak szorulva", és hasonlít nekik a pocakban töltött időre. Amúgy most ilyen kocsit vennék szívem szerint (az eddigi tapasztalataim alapján), csak hordozóval: [link]
2011. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2funkciós kocsink van, olyan hagyományos. Ehhez volt textil mózes. Azon túl, hogy meleg télen nem nagyon lehet használni. Nem merev a fala, kikapni a kocsiból a kicsit azzal nem lehet, mert nem tartaná, nem lehet bekötni a bébit... Viszont télen jól jött a lányomhoz, mert minden irányból védve volt benne a hidegtől.

Ha nem lett volna hozzá nem vettem volna külön. Amúgy mi kendőzünk, alig van forgalomban a kocsink.

[link] ilyenünk van

2011. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A Bergon is nagyon jó, mózes nélkül is lehet használni, mert vízszintesre dönthető
2011. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én a szeptemberben születendő kisfiamnak ilyet vettem: [link]

Pont azért, amit előttem is írtak, hogy télen a nagy hidegben jól be tudjam bugyolálni. Tetszik benne, hogy ha pl az autóban elalszik a baba, akkor nem kell megbolygatni, csak rárakom a vázra és már mehetünk is.

2011. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tehettem volna pénz spórolás miatt, akkor inkább a hordozót nem vettem volna meg. Mondjuk nincs autónk, így nagyon nicns is rá szükségünk. Nem szívesen préselném bele a pici babámat. Viszont kocsi választásnál első szempont volt, hogy hatalmas legyen a mózes fekvőfelülete. Szerintem olyat vegyél, amilyet akarsz
2011. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!