Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mért a védőnő 100 cm-es...

Miért mért a védőnő 100 cm-es haskörfogatot, ha én otthon reggel-este 104-105 cm-t mértem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Rosszul mérte?


Amúgy tök midegy mekkora, én sosem mértem védőnő sem, egyik gyereklnél sem volt extrém nagy hasmn, mégis mind a kettő jó nagy baba lett.

2011. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Eddig én sem mértem,de a minap valaki megjegyezte,hogy milyen kicsi a pocakom- felülről nézve tényleg az!

Egy ismerős meg azt jegyezte meg,hogy hú,milyen nagy!- oldalról nézve az! Azóta mint egy idióta legalább hetente 1x megmérem :-D

2011. aug. 2. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet, hogy mást mért a védőnő, mert mikor te mérted, fel lehettél puffadva kicsit, olyankor nekem is nagyobb.
2011. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Milyen az mikor fel van puffadva valaki? Lehet azt érezni?

Másnap is ugyan annyit mértem,mint előtte való nap. Már hetek óta nem mértem 100 cm-es körfogatot.

2011. aug. 3. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Huu...hát ez egy nagyon jó kérdés...Milyen érzés? Hát nem is tudom, hogy leírni, végülis érzed, hogy feszülsz. Ha valaki nagyon fel van fuffadva, kicsit olyan érzés mintha szét akarna durranni, de én pl annyira ritkán puffadok, de azért puffadok.
2011. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!