Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a pontozás a...

Mit jelent a pontozás a védőnőnél?

Figyelt kérdés
A védőnő feltett mindenféle kérdéseket, irtó sokat, és a végén kiszámolta, hogy 750 pontunk van. Kérdeztem, hogy ez mit jelent, és jó, vagy rossz, de csak azt mondta, hogy ez egy kötelező hülyeség, nem kell vele foglalkozni. Engem azért érdekelne részletesebben, hogy mit pontoz, és valójában mit jelent a 750?
2009. ápr. 9. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Remélem kapunk rá választ.
2009. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nem volt. Érdekes, hogy mindenhol teljesen más-más feladatai vannak a védőnőnek. Én összesen vagy 4× találkoztam vele, 1× meg kijött lakásra és ennyi.
2009. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről még én sem hallottam. Nekem sem csinált még ilyet. Ezt mikor csinálta neked? Hányadik héten? Amúgy tényleg igaz, hogy ahány hely, annyi szokás! És miket kérdezett? Arra volt kíváncsi, hogy hogyan álltok pl anyagilag?
2009. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A saját területi védőnőnk nem tudott beutalót adni laborra, hanem elküldött a régi SzTK-ba. Ott is a helyi védőnőnél kellett jelentkezni, és ő csinálta a tesztet. Rengeteg kérdést tett fel, de tényleg legalább 200-at, attól kezdve, hogy mivel foglalkozunk, van-e tévénk, mosógépünk, mit tudom én micsodánk, egészen a mellbimbóm állapotáig. Konkrét anyagiakra nem volt kérdés.
2009. ápr. 9. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia ezt csak ilyen "kutatás" hogy hova szülöd a gyermeked.

nem kell vele foglalkozni hülyeség nem is mindenkinél csinálják,nálam csinálták de a barátnömnél már nem ugyan oda jártunk.

Nekem ezt mondta a védönöm.

2009. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!