Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babára nem káros ugye ha...

A babára nem káros ugye ha rengeteg szénsavas ásványvizet iszom? Csak azt tudom meginni.

Figyelt kérdés
Sokat olvasni hogy nem lehet szénsavasat inni. De nem hiszem hogy bajt okoz, max én puffadhatok tőle, de világ életembe a szénsavasat ittam...
2009. ápr. 9. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Tudtommal nem káros a magzatra, csak téged puffaszthat, illetve gyomorsavadat gyarapíthatja.
2009. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Én sem tudom meginni a buborékmentes vizet, mert az nekem túlságosan "punnyadt"...

Szerintem a babára nincs káros hatással.

2009. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nyugodtan ihatod, ha téged nem puffasz, a babádnak biztosan nem fog ártani. Sokak szerint szoptatás alatt se jó inni, de az én babám nagyon jól tűri, semmi baja tőle, eleve nem volt hasfájós, így én most is iszom, mert a szénsavmentes nekem se megy le. Olyan, mint amikor elpárolgott a szénsavasból a buborék..
2009. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz sztem,esetleg arra érdemes odafigyelni hogy mennyi az ásv anyag tartalma,terhesség alatt nem túl jó a magas natrium tartalmú víz mert vizesedést okoz.
2009. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem csak a cukrozott, színezett szénsavas üdítők károsak, azért tiltanak el a szénsavasoktól.
2009. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Egészségtelen a szénsav. Még ha ásványvízről is van szó. De hogy a babára milyen hatással van azt nem tudom.
2009. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!