Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt kb. hány nappal...

Szülés előtt kb. hány nappal kezd el kevesebbet mozogni a baba?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, első baba. 3-4 napja kevesebbet mozog a babám. Nincs semmi baj vele, tegnap nézték, minden rendben. Valószínűleg már kifelé készülődik, csak fura nekem, hogy még nem akar kibújni. Nővéremnek szülés előtt két nappal lassult be a babája. Nálatok hogy volt?
2011. aug. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lassult be habár a jelye mindig kevesebb volt, de 42-ik héten szültem ahogy mentünk a korházba is mozgott. utánna meg olyan gyors fájások voltak hogy nem emlékszem semmire sem.
2011. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem a vége felé az utolsó 2 napban lassult be

amúgyis már csak a kezét vagy a lábát használta mozgásra,

szegénykém nagyon bevolt szorulva főleg hogy 40 + 6 napra kegyeskedett előbújni !


boldog babavárást

2011. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még szülés(vajúdás) alatt is bulizott:-))
2011. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatvíz szivárgása előtt olyan 2-3 órával volt, hogy nagyon lapított, fel sem lehetett piszkálni. Gyanús is volt rögtön, mert este mindig aktív volt, de akkor nem. Aztán elaludtam, és éjfélkor már arra ébredtem, hogy szivárog a vizem.
2011. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is 39 hetes lennék. :)

Egy hete született meg a kisbabám, spontán. Nem lassult le előtte és a hasam se szállt le.

2011. aug. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ezt ne vegyem jelnek? :)

Lehet csak kevesebb a helye, azért mozog kevesebbet? Mert hát kibújni, még nem bújt ki! :)

2011. aug. 12. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!