Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamik hogy vagytok...

33 hetes kismamik hogy vagytok? Mennyire viselnek meg Benneteket a frontok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 17:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem hogy első babám:) Már nagyon várjuk:)
2011. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én már ezektől a frontoktól idegileg vagyok kész. Ha nem lennék mindegyikre érzékeny, semmi bajom nem lenne. De mivel minden nap jön-megy valamelyik, így nagyon gázosak a napjaim :-( Szinte állandóan szédülök és olyan gyengék a lábaim, hogy már sírhatnékom van, pedig úgy tennék-vennék. Tegnap is alig bírtam megfőzni, minden két percben le kellett ülnöm.

Szóval emiatt már én is szívesen túl lennék a szülésen. És csak remélem, hogy a szülés után elmúlik a frontérzékenység nálam is és nálatok is. Mindenesetre megnyugtató, hogy nem csak rám hatnak így a frontok. Már kezdtem azt hinni, hogy valami komoly bajom van :-)

Egyébként savam ritkán van, aludni még szerencsére jól tudok, viszont az elmúlt egy hétben elkezdett iszonyatos izomlázszerű érzés lenni a nunim tájékán és a csontomban. Ez éjszaka olyan durva, hogy alig bírok megfordulni és felkelni pisilni-ami egy éjszaka min. 3x van. Az újaim nekem is de dagadnak, alig bírom behajlítani őket-főleg a bal kezemen.

Bocsi a kisregényért!

Kitartást Mindenkinek, már nem sok van hátra!

Addig is boldog babavárást és könnyű szülést Nektek!

2011. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 35 hetesen: szép volt, jó volt, köszönöm menjünk szülni :( Zsibbad-görcsöl a lábam, jóslozok, alig birok mozogni, fáj a derekam, szédülök, fáj a fejem. :(
2011. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Remek, Kismamik! Azért jó tudni, hogy nem egyedül nyűglődök a nagyvilágban ezekkel a problémákkal... :D Én most éjszaka szinte egyáltalán nem aludtam, reggel óta nyűgös is vagyok, szédelgek...stb. Tuti ez a front, amit jósoltak.
2011. aug. 15. 11:32
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyik front megy, a másik jön :( Reméltem, hogy még a telihold is tetézi a bajomat, de az legalább békén hagyott. Jah, utolsó voltam.
2011. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Már nemsokára szülünk engem ez vigasztal;) csak lennék már tùl rajta:)
2011. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pont ilyesmi kérdést akartam feltenni. Megnyugtat, hogy nem csak én kínlódok! Mondjuk én nem vizesedem meg zsibbadok, de az utóbbi 2 hétben még az egyhelyben állás is megeröltető, aludni nem tudok, már sehogy sem jó. Sem állva, sem ülve, a fekvésről nem is beszélek! Ja, és a pisi éjszaka...ha nagy nehezen elalszom, akkor tuti, hogy rámjön a pisilhetnék. Kb 2 óránként járok ki wc-re. Nagyon kemény! Mondjuk gondolom ezért nem is nagyon vizesedek. Azonkívül fulladok ettől az időtől és nagyon hamar elfáradok, pedig még dolgozom és lenne még itthon is tenni valóm. Amúgy nekem 2. babám, az elsővel szinte semmi bajom nem volt, ezért érzem gáznak, hogy ilyen tehetetlen vagyok most! :-( Én is azzal nyugtatom magam, hogy még 4-5 hetet maradjon bent, aztán jöjjön ki! Remélem a szülésnél nem szivat meg a kis drágám! Köszönöm, hogy meghallgattatok! :-) 33h Km
2011. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!