Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik nogyogyasz jobb? a...

Melyik nogyogyasz jobb? a ferfi v a no?

Figyelt kérdés
melyiket erdemesebb valasztani?
2011. aug. 16. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más.

konzultáció szemponjából:

Nekem anno a nőket javasolták volt is egy a körzetünkben de úgy beszélt mint egy ovónő .

most egy pasi a dokim aki legalább felnőtt módjára kezel értelmesen lehet vele beszélni.


vizsgálat szemponjából : finom legyen a keze hogy női v. férfi... szerintem mindegy.

2011. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a lényleg, hogy nő , vagy férfi, nem ez alapján kell választani.

Férfiban, és nőben is van nagyon kedves, nagyon szimpatikus, stb. És fordítva is.

Én férfihoz járok, ő a második dokim, a szüléseknél rengeteg dokival találkoztam a kórházakban.

Nőben, és férfiban is volt olyan, aki nekem annyira nem volt szimpi.

De persze mindenkinek mások az igényei, más típusú ember jön be.


Ezért ne ez alapján válassz.

2011. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem csak férfi nőgyógyászom volt és van is:))

Viszont egy ismerősömnek nő volt...azt mondta soha többet. Mikor eljött a szülés ideje nem adott neki fájdalomcsillapítót mert ez nem fáj annyira...ki lehet bírni...no comment.

2011. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18 eves km vagyok
2011. aug. 16. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem "zavarna",egy fokkal jobban ha nőként egy nő vizsgálna.Félreértés ne essék :) zavar egy férfi is,de könnyebb,és azért járok magánhoz hogy csak egy doki tegye,akiben bízok és akit már ismerek.Mindkettőből létezik jó és kevésbé jó hírű is.kétszer voltam kismama
2011. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem vizsgált már nő is, férfi is. Mérföldekkel jobb volt számomra a férfi nőgyógyász. Nekem úgy tűnt, hogy a nő nőgyógyász sokkal durvább volt. Én is egy fiatal kismama vagyok :)
2011. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Idáig férfi orvosom volt...

Nemrég óta járok egy új nődokihoz,mert az én dokimhoz majdnem 4 hetet kellett volna várni mikor kiderült hogy terhes vagyok,hogy egyáltalán megvizsgáljon..,így elmentem az itteni 16. kerületi nőgyógyágyszhoz,akit mellesleg a körülöttem lévők nagyon is ajánlották,így szívesen mentem hozzá. Hozzáteszem,hogy nagyon örülök,hogy végül így alakult,mert nagyon rendes, figyelmes,odaadó doki. Mikor vizsgál előre elnézést kér,hogy ez egy kicsit vacak érzés lesz..,meg ilyenek..szóval átérzi a helyzetet.. Mivel neki nincs genetikai végzetsége,így más csiálta most a 12. heti uh-ot és előtte megvizsgált egy másik férfi orvos,akit remélem nem látok többé,mert őt aztán nem nagyon érdekelte,hogy épp az fáj-e az embernek,amit csinál,vagy sem...szóval én csak ajánlantudom a női dokikat,mert az enyém egy tündér!!!! Dr. Zergényi Molnár Dórának hívják! Ja..és nyugodtan bármit lehet tőle kérdezni,nem néz hülyének még úgy sem,hogy már van egy gyerekem... :) Mindenben segítőkész,előre odaadja a beutalókat ,időpontot foglal bármilyen vizsgálatra..szóval ilyennel még én nem találkoztam...

Ja...és ez sztk! tehát nem lehet mindenfét elvárni...

2011. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:
Engem az is zavar, ha túl jól néz ki a férfi nőgyógyász, azt meg el sem tudom képzelni, hogy egy nő ott hozzámérjen. Akkor sem ha orvos!
2011. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt érdemes választani amelyikről jobbakat hallasz. Nekem most egy nő a nőgyógyászom. Mikor abba a körzetbe költöztem és megláttam, hogy egy nő a nőgyógyász majdnem elájultam. De le a kalappal előtte. 2x jártam hozzá terhesgondozásra és a gyerekek imádják, mert ő a csokis néni :):) ill. ami a lényeg szakmailag nagyon ott van. Mindig normálisan beszél a betegeivel és abszolút nem durva a vizsgálata ill. családcentrikus.

Pl. Első babánknál nézte a szívhangot majd az egyik asszisztens megszólalt: - Itt van apuka is (nem tudtam, hogy bejöhet). Na akkor gyorsan szóljanak neki és berángatták a férjem. Addig neki sem kezdett semminek.

2011. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!