Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki ha nem engedem a dokinak,...

Ciki ha nem engedem a dokinak, hogy megvizsgálja a melleimet?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok a 2. gyerekemmel és az első gyerek után a mellem nemhogy megnőtt volna kisebb most mint alaphelyzetben volt iszonyúan szégyellem. A saját férjem előtt is. Nem szeretném, hogy ő is "fogdossa". Nincs is mit. Tudom, hogy mit kell nézni mert nem most fogok szülni először.


Tudom sokan most hülyének néztek de higgyétek el nagyon kellemetlen lenne nekem.

Hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretném? Hogy fog reagálni?


2011. aug. 20. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki. Felelőtlenség.
2011. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Tehát az zavar, hogy a melleidet vizsgálja az orvos, a hüvelyi vizsgálat meg nem? Érdekes...
2011. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem vizsgálta doki a melleimet, se egy nőgyógyászati vizsgálaton se pedig mikor a fiamat vártam.

Azóta nekem is összeesett, de ha meg akarná vizsgálni hát engedném, mégsem a férjem, neki az a dolga, hogy megnézze és kiszúrja ha baj van. Csomó mellett látott, valószínű sokkal rosszabb állapotban lévőket is! Ne parázz, nem ezen fog csámcsogni.

2011. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mellet*
2011. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg tudod hogy hogyan kell nézni, de nem biztos hogy te minden kis részletet észreveszel. Hidd el látott ő már annyi cifra dolgot, hogy egy kis mell fel se fog tűnni neki azok mellett. Engedd meg neki, hisz ez a dolga, ő nem úgy fog rád nézni, hogy nem szép, ő csak megvizsgál
2011. aug. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem ciki, hanem egyenesen butaság. Az egészség meg a hiúság nem ugyanaz! Egyébként velem is pont ugyanez történt, pedig előtte sem vetett szét az önbizalom. Nekem az segített elfogadni a helyzetet, hogy a párom mindenhogyan elfogad. Mivel én rettentően hiú vagyok, megbeszéltük, hogy ha már megvan a következő bébi is, és nagyon nehezemre esik elfogadni, hát majd csináltatunk velük (mármint a cicikkel) valamit. Természetesen abban az esetben, ha ez lesz a legnagyobb problémánk.

Nyugi, nem vagy egyedül ezzel, de ne akarj magadnak rosszat amiatt, amiről egyáltalán nem tehetsz. És gondolj arra is, hogy lesz két gyönyörű babád, akikre igazán büszke lehetsz, és ez a legfontosabb!

2011. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ilyenek a melleim mit amit te írtál, szintén a második babámat várom.


Ettől független mondjuk a válaszom:


Nekem még sohasem vizsgálta meg a nőgyógyász a mellemet,de a múltkor már komolyan mondom gondoltam rá,hoyg megkérem. Mert bár én is tudom,mit kell nézni,de azért hátha mégsem veszem észre.

Na, én meg pont ezen gondolkodtam,hogy nem ciki-e megkérni rá,hogy nézze meg, hiszen amúgy nem szokta.


Lehet,hogy egyedi eset vagyok,de én a nőgyógyászom előtt egyáltalán nem vayok szégyenlős. Legfőképpen egy szülés után nem, ahol aztán minden megtörtént, és legfőképpen nem oly sok hüvelyi vizsgálat után.

Hidd el, a nődokiknak aztán teljesen mindegy,hogy milyen melled van, látott már ilyet is olyat is.

2011. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem ciki, őrült nagy felelőtlenség. Max. később veszi észre, ha rákos vagy.
2011. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem még egyszer sem vizsgálta meg a melleimet a doki terhesség alatt.Most várom a második babámat,a 30ik hétben vagyok. De ha meg akarna vizsgálni ,még örülnék is neki,pedig nekem is kicsi a mellem.
2011. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hüvelyi vizsgálat sokkal kellemetlenebb. És mégis mit szégyellsz? AMikor szülnöd kell és ott van ki tudja hány ember, akkor nem ciki? Az orvosnak ez a dolga. Nem úgy néz senkire, mint egy nőre.
2011. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!