Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalataitok Dr....

Mik a tapasztalataitok Dr. Végh György szülészorvossal kapcsolatban (Péterfy kórház)? Mennyi a magánrendelési díja? Szülésért mennyit kér? Megbízható, kedves, figyelmes?

Figyelt kérdés
Most keresek másik orvost, mert kistesóval próbálkozunk (ő lesz a második babánk), az első babánknál az orvossal nagyon ráfáztam, nem szeretnék még egyszer úgy járni!
2011. aug. 21. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Várok még személyes tapasztalatokat, ha van valakinek!

2011. aug. 25. 16:18
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha valaki valamikor rákeresne, akkor leírom a tapasztalataimat.

Nagyon pénzéhes doki. 15 a magánja, 150 a szülés, de a modora alpári, nem is a földön jár úgy el van szállva magától. Hatalmas csalódás volt.

Ja és a szülés nem életbiztosítás nála, ugyanis közölte, hogy ha épp ügyeletes egy doki, akkor kötelező hazamenni ügyelet után, még ha a szülőnője szül is épp!

Szóval simán lelép idő előtt ha arról van szó, legalábbis ezt lehetett kiérteni a szavaiból!

Senkinek nem ajánlom!

2011. okt. 13. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is nála szültem, velem mindig kedves, jófej volt, a szülésnél sokat nem volt bent, lassan haladtam, így elment még magánrendelni, igaza volt, mert mikor visszajött, még alig haladtam előre. Végül császár lett és akkor nagyon odatette magát, ügyes volt, minden rendben zajlott.

Akkor (2008-ban) még nem tűnt ennyire pénzéhesnek, de azóta hallottam én is, hogy duplájára emelte az árakat.

Azt viszont én sem szerettem benne, h - bár tényleg abszolút problémamentesen zajlott a terhességem - 3 percnél tovább sosem voltam bent nála, a kötelező 2 mondaton kívül nem kérdezett semmit, nem érdekelte különösebben semmi. Mondjuk ennyi pénzért már igazán foglalkozhatna kicsit többet a kismamák lelkével, arról nem is beszélve, h neki is feladata lenne felkészíteni a leendő anyát a szülés után várható dolgokra is.


Tömören: összességében nem volt vele gondom, de a másodikat már nem nála szültem :)

2012. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem a harmadik babám született nála császárral. Velem mindig aranyos, kedves, rendes, figyelmes volt, nem találtam a modorában kivetni valót. Mindig nyugtatott, hogy minden rendben lesz, mindenben segít, mindent elintéz stb. A kórházban naponta többször bejött hozzám, a babával is foglalkozott. Valóban elég drága doki, a magánrendelésén a terhesgondozás 15ezer/alkalom, ha uh-t is szeretne valaki az plusz 5ezer és hiába kapsz időpontot, általában elég sokat kell várni. Én nem kérdeztem meg tőle mennyit kér a szülésért, de persze tisztában voltam vele mennyit "illik" adni. Szerintem jó fej és jó orvos, ha valaki meg tudja fizetni akkor bátran forduljon hozzá.
2012. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát én is leírom a tapasztalatom.Az elmúlt 2 hétben szúltem,és ő volt az ügyeletes.Amíg a fogadott orvosom beért,meg sem vizsgált és már 9 centire nyitva voltam.Egy undorító (elnézést,de így van) orvos.A szülésznővel vizsgáltatott meg,ő pedig azzal volt elfoglalva,hogy én pontosan mikorra is vagyok kiírva.Nem volt elég neki a kismamakönyv alapján talált infó,hanem amíg én ott feküdtem és a fájdalmakkal küszködtem,folyamatosan azt hajtogatta,hogy akkor nekem mikor van a pontos terminusom.Te jó ég,már majdnem szívinfarktust kaptam tőle.Hála égnek megérkezett 10 perc alatt az orvosom,aki életmentő császárt hajtott végre nálam,a babám és az én életemet is megmentette,sőt a méhemet is.Úgyhogy isten mentsen mindenkit a Végh dokitól!!!
2012. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
#6-os hozzászólónak: nagyon is el tudom képzelni, hogy így viselkedett. Nem ő vizsgált meg, mert nagyon lusta pasi és azért kérdezgette mikorra vagy kiírva, hogy húzza az időt amíg megjön a dokid. Nem fog ő veled vesződni, ha nem vagy a fizetős betege.Nekem a fogadott orvosom volt, úgyhogy rendes volt velem, de még így is sokszor kiborított a lustaságával.
2012. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
6-oska vagyok.Annyira fel vagyok háborodva,hogy ilyen orvosok praktizálhatnak,de sajnos nem ő az egyetlen ilyen orvos ott.Nem is tudom és nem is akarok belegondolni,hogy mi történt volna ha nem ér be a dokim időben.Egyszerűen nem találok szavakat,annyira kiakaszt,a másik pedig,hogy el mer kérni hatalmas pénzösszegeket és még nem is úgy bánik veled,ahogy azt megérdemelnéd,vagy a pénzed megérdemelné.
2012. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nem szülnék nála, még ha ő fizetne se! Arrogáns hólyag, az empátia legcsekélyebb mértékben sincs meg benne.

Bár szerencsére nem nála szültem, de amíg bent feküdtem folyamatosan szívatott, nem tájékoztatott a leleteimről, amikor a férjem erről kérdezte, vérig volt sértve. Tipikusan "ki, ha én nem" fajta. Szüljön nála a hóhér!

2012. szept. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem 13 éve ő a nőgyógyászom, én nagyon elégedett vagyok vele. A magánrendelése nem a legolcsóbb, de terhességem alatt sokszor előfordult, hogy a kórházba hívott be, ott természetesen nem fizettem és így is ugyanazt az ellátást és figyelmet kaptam, mint a magánrendelésén. Kedden szültem, és egy percig nem láttam rajta, hogy feszült lenne amiatt, hogy nem ér oda időben a magánrendelésére. A szülésért külön nem kért pénzt, amit adtam kedvesen fogadta.

Azt csak úgy mellékesen jegyzem meg, hogy nem értem miért nem a saját orvosától kérdez az ember, nekem eszembe nem jutott volna más orvost kérdezni a leleteimről. Az én orvosom készséggel válaszolt minden kérdésemre :)

2013. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!