Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek 1. hónapjában...

Terhességetek 1. hónapjában észlelétek azt, hogy jobban kívánjátok a szexet, hamarabb elmentek, és sokkal intenzívebben is?

Figyelt kérdés
Köszi szépen a válaszokat!:)
2011. aug. 22. 01:01
 1/4 sumergo ***** válasza:
100%
A terhesség 1. hónapjában még senki nem tudja, hogy terhes, ráadásul az embrió és a méh között csak a következő mensi előtt pár nappal alakul ki kapcsolat. Ezért kizárt, hogy befolyásoljon ilyesmit! Inkább valami hormonális változás okozhat ilyet, vagy valami más, de terhesség biztosan nem.
2011. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, sőt egyáltalán nem kívántam, folyton rosszul voltam, viszont sokan jobban kívánják és intenzívebben élik meg a szexet az alhasi vérbőség miatt
2011. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én igen. :-) Hormonális oka van, de a terhesség okozza, mindkét gyerekemnél az első hónapban egyszerűen csodás volt a szex, intenzív, szuper, többször is kívántam, egészen addig, amíg el nem kezdődött a hányós korszakom, úgy a 7. héttől.
2011. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3. babámnál voltam igy, de nem csak az 1. hónapban. :) Kár hogy azóta elmúlt. :(
2011. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!