Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már két hete küzdök a gombás...

Már két hete küzdök a gombás fertőzéssel. A Canesten nem segít. Van valami más ötlet? 17 hetes vagyok jelenleg. , és soha nem volt ilyen makacs fertőzésem

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz és írjon fel neked erősebb kúpot és krémet.

Én anno Candibenét használtam, ami el is mulasztotta, de aztán újra visszatért (sajnos terhesen fogékonyabbak erre egyesek, így te is és én is), aztán megint használtam és végül nem jött vissza.

A Canesten nem jó makacsabb fertőzésre, így beszélj egy dokival és kérd ki a véleményét. (A Pevarilt szokták még ajánlani, ez is vényköteles.)

2011. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
klion d huvelykup, azt hiszem venykoteles. Terhesseg alatt is nyugodtan hasznalhatod. De minel hamarabb menj orvoshoz, mert nem jatek...sajnos a terhesseg alatt sokkal gyengebb az immunrendszer es konnyebben megfertozodhetsz.Sok sikert, gyogyulj meg mihamarabb!
2011. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először én is Pevaryl G-t használtam, az nem mulasztotta el teljesen, aztán a Klion hüvelytablettát írta fel a dokim, tegnap volt az utolsó nap, hogy kellett, azt hiszem, ez használt most. A többieknek igaza van, menj orvoshoz, mert ez utóbbit csak ő írhatja fel.
2011. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gynoflor kúp vagy hüvelytabletta, és Lomexin krém. Mindkettő használható terhesség alatt.

Boldog babavárást!

21 hetes kismami

2011. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megfogadtam a tanácsot, igaz két órám bánta ismét de elmentem a dokihoz...
2011. aug. 22. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyesen tetted, inkább -2 óra, de gyógyulj meg!
2011. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
grapefruit cseppeket igyál, a bio fajtát. gombaölő ráadásul hatalmas c vitamin adag és természetes, nem gyógyszer.
2013. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!