Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem volt szívhang 5+6...

Még nem volt szívhang 5+6 hetesen de már látható lett volna az iker terhesség, hüvely uh?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az iker terhességtől mert nem tudom, hogy ki tudnám e hordani. Az első terhességem koraszüléssel végződött és minden álmom egy 40 hétre született nagy egészséges baba.
2011. aug. 22. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Az ikerterhesség már látszott volna, de a szívhang a 6. héten indul be. Nekem 6+2-n már volt! :)Nyugi, minden rendben lesz!
2011. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, van tünetem és már 6+6 hetes vagyok, jövhéten megyek uh-ra remélem minden rendben lesz
2011. aug. 22. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
A jövő héten már biztosan fog látszani, hogy ketten vannak-e vagy sem. Én pont 7 hetesen mentem és - bár az egyik csak hüvelyivel - már látszott mindkét szívhang.
2011. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!