Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen lehet hasizom...

5 hetes terhesen lehet hasizom erősítő tornára járni?

Figyelt kérdés

Még akkor kezdtem el mikor nem tudtam,h terhes vagyok.

Nagyon gyenge a hasfalam.

A tornától nem fog elmenni a baba?


2011. aug. 22. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első időbe nagyon kell vigyázni. Én nem mennék a helyedbe. 27 hkm
2011. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, de most már ne csináld!!:)
2011. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Pont hasizomra ne...ilyenkor azert adjak a magneziumot, hogy ellazitsa a mehet az esetleges osszehuzodasok elkerulese miatt, a gyakorlatok pedig erre csak rasegitenek. Veteles lehet a vege.
2011. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Én hasizmoztam végig az első terhességem alatt, meg most is. Az orvos azt mondta, óvatosan lehet. Szerintem beszéd meg az orvossal, ő mit szól hozzá!
2011. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni, mindent lehet, de nem célszerű! Szerintem semmi nem ér meg annyit, hogy baj legyen belőle. Ha csak egy ici-pici is az esélye annak, hogy az nem jó, én biztos nem csinálnám!
2011. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ér annyit az egész, hogy esetleg legyen a babával vmi (persze nem törvényszerű, hogy lesz). De kinek mi a fontosabb...
2011. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A Barátok köztben Zsófinak pont így ment el a babája. Jó jó, tudom, h csak egy sorozat, de szerintem teljesen van valóságalapja.

Én nem tornáznék se így, se úgy. (Nem is tettem.)

2011. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Azért kezdtem el,hogy megerősödjön a hasfalam, meg erősebb legyen a fizikumom. Hiszen ezek egy baba kihordásánál nagyon fontosak.

2011. aug. 24. 14:39
 9/13 A kérdező kommentje:
De akkor lehet,hogy abba hagyom.
2011. aug. 24. 14:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

hasizmot nem csak hogy lehet, hanem célszeru is eruositeni a terhesseg alatt.. tapasztalatbol tudom.. mar csak a szulesnel is jol jon, ha van egy kis extra ero benned :0

olvasd el ezt a cikket:

[link]

persze nem arrol beszelek en sem, hogy napi 40 perc haspres, hanem az ovatos edzesek..

itt talalsz egy nagyon jo kis videot:

[link]

emelett ajanlom Rubint Reka terhestornajat..

minel fittebb vagy, annal konnyebben viseled a terhesseggel jaro akadajokat.. nemhiaba hivjak terhessegnek.. egy fizikai terhet hordassz, akarhonnan is nezzuk, es ha a fizikumod tul gyenge, akkor a szules es a labadozas is nagyon megviselhet..


kellemes babavarast es sok erot a szuleshez..

17 hetes kismama, 14 honapos totyogoval :)

2011. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!