Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél elképzelh...

Második terhességnél elképzelhető, hogy már 3 hetes "püffed" a has és nem tudok egy gombot begombolni a nadrágomon?

Figyelt kérdés
Olyan mintha a másodiknál már minden sokkal hamarabb történne...
2011. aug. 23. 06:49
 1/6 sumergo ***** válasza:
3 hetesen honnan tudod, hogy terhes vagy? Még csak 1 hét múlva kellene a mensinek megjönnie!
2011. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
onnan tudom, hogy megcsináltam egy tesztet, és nem most kéne megjönni, hanem már 1 hete kellett volna és egyéb tüneteim is vannak
2011. aug. 23. 09:45
 3/6 chiquitina válasza:
Korainak tartom az efféle tüneteket. Esetleg többet ettél és ezért nem megy fel a nadrág. Azt is el tudom képzelni, hogy nagyon várod a babát és pszichésen kezdesz tüneteket produkálni.
2011. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sumergo ***** válasza:

Ha már egy hetet késik, akkor nem 3 hetes vagy, hanem 5. Akkor már lehet haspuffadás, nekem is korán kezdődött, a másodiknál simán lehet ilyen.


29+1 hkm

2011. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

azt hiszem én is inkább beképzelek már mindent

én sosem értettem ezt a "hétszámítást", azt hittem a fogantatástól számítják a heteket, ill. a tüszőrepedéstől, ami menszesz után kb. két hét, persze nem ez a fontos.

csak annyira hihetetlen, hogy már itt van a pocakomban. szerencsés vagyok, mert mind a kettő "meglepetés" baba, egyáltalán nem számítottunk rá. annyira furcsa, azt tudom, hogy már nagyon szerettem volna kistesót, de igazából fejben többet tettünk érte, mint fizikailag, ez olyan érzés, mint amikor egyszer kíván valamit az ember és már valóra is válik.

vagy a második baba mindenkinek ilyen könnyen jöttt össze?

2011. aug. 23. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Siman elkepzelheto. Nekem ez a negyedik terhessegem (1 fiam van + ket veteles volt utana), es mar az elso par hettol kezdve iszonyuan puffadok, 6 hetesen mar idegenek kiszurtak, hogy terhes vagyok es nem meghiztam, akkora hasam volt. MOst 12 hetesen mar nem puffadas miatt nagy, hanem rendesen latszik. Az elso terhessegnel csak 15-dik hettol kezdett kicsit latszani, most meg mar nagyon latszik. Szoval siman elkepzelhet, mivel a hasfal, izmok, szalagok mar meg vannak nyulva, konnyebben domborodik kifele.
2011. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!