Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok. Ma...

39 hetes kismama vagyok. Ma voltam dokinál ctg-én meg meg is vizsgált hogy nem e tágultam, de még semmi. Ahogy hazaértem pisilésnél láttam hogy enyhén barnás talán tényleg enyhén véres volt amikor megtöröltem magam. Gond lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a vizsgálattól is.Ha meg kicsit nyálkás darabos,akkor pedig lehet a nyákdugó.Ha erősen vérzel akkor menj vissza az orvoshoz.
2011. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez ilyenkor természetes. Megvizsgált, megbabrált ott vmit, és attól vérzel. Nem mondta, hogy fog egy picit vérezni? Általában csak ettől van, de ha fájásaid is vannak, akkor talán elment a nyákdugó, és akkor irány vissza a dokihoz, de gond akkor sincs, csak kisbabád lesz. :-)
2011. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megilyedtem hirtelen.Nem mondta hogy lehet de én is erre tippeltem hogy mert babrált.Mert eddig semmi ilyen gondom nem volt.Vagy a nyákdugó igen.meglátom hogy folytatódik.Mégegyszer köszönöm.
2011. aug. 23. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden ilyen vizsgálat után barnás folyásom van 1-2 napig, sőt még görcsölni is szoktam. Érzékeny a méhszáj, az okozza, de azon kívül semmi komoly.
2011. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,én is így jártam,másnap 10:40 perckor már a kezembe tartottam a kislányomat!Könnyű szülést kívánok!
2011. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!