Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen típusú fájdalom normáli...

Milyen típusú fájdalom normális 9 hetesen?

Figyelt kérdés
Ha picit nyilall, feszül az még OK? Csak az erős görcs a veszélyes? Első terhességem és nem tudom,hogy mi tekinthető normálisnak. Ezért mindenért aggódom.
2011. aug. 23. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: a fájdalom nem normális!


Igen, majd idővel érzed, hogy picit feszül, meg majd mozogni is fog később, de ha fáj, az semmiképpen sem jó jel! Ha görcsöl, az pláne nem! Hívd fel az orvosod, ha ilyet észlelsz!

2011. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feszülés, szurkálás az még OK. Ilyenkor már nyúlnak a méhtartó szalagok, ettől érezhetsz pici fájdalmat. Nekem már 6 hetesen voltak ilyen fájdalmaim. Persze én is megijedtem nagyon, de aztán a védőnéni megnyugtatott, hogy ez így OK. De bármiben nem vagy biztos, hívd a védőnődet vagy a dokidat! Boldog babavárást!!!
2011. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!