Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jóslófájás lehet? A csípőme...

Ez jóslófájás lehet? A csípőmet olyan mintha szét akarná feszíteni valaki, mensis görcs szerű tompa fájdalom az alhasamban, de nem keményedek, nincs rendszer mivel 10-15 perce abba sem hagyja. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az érzés, amit leírtál, nálam majdnem minden este jelentkezik most már napok óta. A dokim szerint ezek jóslófájások és jó jel. 38 hetes vagyok és más tágulok, rövidülök stb. :)

Nem tudom hány hetes vagy. Ha a szülés közel van, akkor mindenesetre figyelgesd ezeket a kis fájásokat!

2009. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
39+3 hetes vagyok, nálam is napok óta, de első baba, nem igazán tudom mit kellene éreznem ha igazi fájás van.
2009. ápr. 16. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nálam is első baba. És én is bizonytalan vagyok...

A barátnőim azt mondták, hogy mikor ezek a fájások jelentkeznek, figyelni kell rájuk, hogy abbamaradnak-e egy kis idő elteltével, vagy újra és újra jönnek-e.

A védőnő azt mondta, hogy az igazi fájásokat kísérhetik deréktáji fájdalmak vagy székelési inger is.

Ma nálam ilyen jósló délután volt. De aztán kis pihenéssel el is múlt. Az igazit egy kis pihenés gondolom nem mulasztja el.

Én még azért reménykedek benne, hogy van néhány napom, mert lelkileg még nem igazán érzem magam készen, kissé tartok a szüléstől.

Én kislányt várok. Nálatok ki várható?

2009. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi kisfiút várunk. Szüléstől nem tartok, inkább szeretnék már túl lenni rajta. Csak ugye az ismeretlen..

Könnyű szülést neked!

2009. ápr. 16. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jósló fájás lehet,és én is hasonlókat érzek napok óta.(38+6 hetes vagyok)A derekamban is érzem ezt a görcsös fájdalmat,és bízom benne hogy ma esetleg éjjel szülni megyek.Holnap reggel kell bemennem vizsgálatra,és félek kicsit,mert a múlt heti is fájt már.Ráadásul a babómnak tegnapig meg kellett volna születnie,mert már nem nő a súlya,és félő hogy nem táplálja már a lepény.Ha ma nem indul meg akkor szerintem indítani fogják.Drukkoljatok,hogy egészséges,szép kislányom szülessen. :) Boldog babavárást,és sikeres szülést kívánok nektek lányok.
2009. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húú, hát nagyon drukkolok. Remélem minden rendben lesz!

Könnyű szülést neked is!

2009. ápr. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!