Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van arról, hogyan lehet enyhíteni kismamaként az allergiás tüneteket?

Figyelt kérdés
Akár házi praktika is érdekelne. Az első gyermekemnél az orvos írt fel gyógyszert, amit kismamaként lehetett szedni, de semmit sem ért, ezért érdekelne bármi. (parlagfű allergiáról van szó)
2011. aug. 25. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a kalcium sandoz használt, homeos szereket használtam még, azok nem....
2011. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Calcium sandoz pezsgőtabletta. Én kaptam még valamilyen orrspray-t (nevére már nem emlékszem), de semmit sem használt. Plusz az egyéb praktikák: sűrűbb hajmosás (akár napi), kinti-benti ruha, gyakori takarítás, a szellőztetés ne hajnali 5 és 10 közé essen (bár ekkor a legjobb a levegő, a pollenkoncentráció ekkor a legmagasabb), gyakori ágynemű csere, a ruhákat a lakásban szárítani.
2011. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt allergiám, most jött ki rajtam, valami pollenallergia. Én is a kalciumot iszom, de csak pár óráig hat, meg kell innom napi 3 pezsgőtablettát. Teljesen nem mulasztja el, csak enyhíti a tüneteket.
2011. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én óránként kimosom az orrom jó hideg csapvízzel, nem megyek ki a lakásból. Van egy air wolf nevű légtisztítónk az éjjel nappal üzemel, ezenkívül én is szedem a calciumot, van amikor jól vagyok, de sajnos hullámokban még így is rámtör. Ja és minden este lezuhanyozom a hajam is, mert azt hallottam ott könnyen megtapad a pollen. A párnahuzatomat is sűrűn mosom.
2011. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én napi 2x5golyó Histaminum 15CH-t szedek- ami nekem jó volt.


De pl szénanátha jellegű tünetekre jó a corizallia is - asszem így kell írni- ez is homeopatias szer, csak ez kombinált- többféle hatóanyag van benne.


homeos szereket kismamaként lehet szedni.

2011. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat, mindenképp kipróbálom a calcium sandozt. A homeopátiás szerek eddig nem jöttek be (anno tejserkentés, fejfájás...) úgyhogy ezt csak végső esetben próbálom ki.
2011. aug. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!