Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheség alatt veszélyes a...

Terheség alatt veszélyes a vizesedés?

Figyelt kérdés
36 ikerterhes vagyok,eddig csak az egyik lába vizesedet,mostmár mind2 nagyon vizes,és a hasam is,de az orvosom nem mond,csak annyit hogy ha magas a vérnyomásom akor vanbaj,vagyha a vizeletbe lenne fehérje...volt valakinek ilyen:?????
2011. aug. 27. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden kismama vizesedik. Csak bizonyos mérték után veszélyes, de ha az orvosod normálisnak találta, akkor nincsen gond.

Ebben a melegben egyébként is kicsit fokozottabb a vizesedési hajlam.

2011. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beus6 ***** válasza:
100%
szia! valóban csak akkor van baj a vizesedéssel ha magas vérnyomás és fehérje a vizeletben kíséri!De ha nem érzed jól magad inkább menj be a kórházba, de ha nem tapasztalod h gondok lennének a addig nincs gond.Ha magas (tehát az átlagnál magasabb) akkor viszont azonnal doki! de nem lesz semmi baj:D nyugi:D jó egészséget nektek:D
2011. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van nincs semmi baj, addig amíg a vérnyomás és a vizelet rendben van. Igyál sok folyadékot, és jót tesz ha többet pihensz és felpolcolod a lábaid. Egyébként nálam is így volt, a 36. héten szörnyen bevizesedtem, még az arcom is! 37. héten megszületett a kisfiam
2011. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is vizesedtem, soha nem mondta a doki, hogy gond, csak azt mondta, hogy a vérnyomásomat nézzem folyamatosan! Mindig alacsony volt, nem igen gondoltam, hogy gond lenne belőle! Egyik napról a másikra felszökött a vérnyomásom, bementünk a kórházba, fehérje is volt a vizeletben, pedig előtte nap még nem volt, szívhang sem volt tökéletes, így azonnal császár, és koraszülött lett a kisfiam!
2011. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nekem a bokáim, és a kezeim vizesedtek csak!
2011. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!