Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha hangos csörömp...

Normális az, ha hangos csörömpölésre nem rugdos jobban a babám? Nincs gond a hallásával? 25 h km

Figyelt kérdés
Ma rámoltam a konyhában az edenyek között, jó hangos volt, a baba mégsem rugdosott, men jelezte, hogy baja lenne a dologgal...lehet, hogy nem hallotta, ez lehetseges?
2011. aug. 27. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem hallatszódik be olyan könnyen a hang, mint ahogyan azt az ember gondolná. Eleve a magzatvíz is tompítja a zajokat, pláne ilyen idősen, tele van a füle magzatmázzal is. Semmi baj nincsen.
2011. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én babám még párhetes korában se "hallott jól" látszólag :-) bezzeg manapság, 9 hónaposan!!! :-OOO altatni nem lehet, mert minden kis zajra figyel.... ne aggódj :-)
2011. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én 37 hetes vagyok és még mindig nem mozdul meg sokszor a hangokra csak mikor a nővére sikit :D
2011. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

A pocakomban soha nem rugdosott azért, mert valami hangos volt.

Újszülöttként is csak 5-6 hetesen reagált a hangosabb dolgokra, akkor megijedt tőlük, mert gondolom akkorra fejlődött ki jobban a hallása. De a pocakba azért nem hallatszódik be semmi sem olyan intenzíven.

2011. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 36 hetesen csak arra mozdul, ami irritálja: 1-2 hangosan beszélő ember, filmek izgalmas jeleneteinél a hangosabb effektek. Tulajdonképpen olyan dolgok, amikre az én testem is (pulzus, vérnyomás) kellemetlenül reagál.
2011. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Hányan kell mégb hogy leirják hogy ez nem jelent bajt?Egyáltalán hogy uthat ilyen eszedbe félidős terhesen?
2011. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért kell lehurrogni az embert?? Ha nem akarsz, nem kötelező írni választ, sőt a kérdést még csak megnyitni se kötelező!!
2011. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat (és az utolsó kommentjét!!!)
2011. aug. 30. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!