Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hetesen csíkos a mellem,...

23. hetesen csíkos a mellem, fenekem (hasam nem). Ez hogy lehet? Nem korai? Nincs nagy pocakom, ha ez befolyásolná, bár a hasamon kívül minden csíkos.

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a többire már híztál annyit és olyan gyorsan, hogy a bőröd ne bírja a nyúlást.
2011. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-3 hete voltam mérve, akkor tartottam +5kg-nál.Akkor még nem volt semmi jele a bőrnyúlásnak, csak most tegnap vettem észre.
2011. aug. 27. 20:44
 3/5 judavi ***** válasza:
Kb 14 hetesen hirtelen megnőtt a mellet, úgy kirepedt, hogy fájt. A pocakomat végig olajoztam, de az utolsó két hétben azon is (illetve inkább az oldalamon) jelentek meg csíkok.
2011. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 23 hetes vagyok, a combom, fenekem mellem kirepedt már

a 12. héten, pedig akkor még nem szedtem fel 1 kg-ot sem, de a hasam még most sem csíkos, de nem kizárt, hogy kifog repedni. Én most tartok plusz 5kg-nál. Minden jót!

2011. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Énis plusz 5kg-nál tartok, vagyis azóta már biztos több mióta utoljára voltam mérve :)
2011. aug. 31. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!