Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan éhes vagyok és a...

Állandóan éhes vagyok és a terhességnek még a leges legelején vagyok, mi az amit büntetlenül ehetek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami nem hízlal és tudom eszegetni egész nap.
2011. aug. 27. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gyümölcs, joghurt, szerintem a teljes kiörlésű kenyér is
2011. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsök, magvak (ha bírja a bőröd), tejtermékek mehet bőven. Nekem is így kezdődött, aztán az állandó hányinger beköszöntével már inkább örültem, ha egyáltalán tudtam vmit enni, és nem akart visszajönni. Maradjon csak az étvágyad!!
2011. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Alma, répa, kölesgolyó. Egyébként egyél azt, amit megkívánsz, ne foglalkozz a kalóriákkal. A szervezeted fogja tudni, hogy mire van szüksége.
2011. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a magvakat nem bírja a bőröm...:/ a gyümölcsökben meg sok a cukor...de azért még a legjobb megoldás...a keksz az mennyire gáz? És az mennyire normális, hogy fáj a hasam?
2011. aug. 28. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!