Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom hogy most...

Honnan tudhatom hogy most keményedik a pocakom vagy jósló fájás vagy a szülés kezdődik?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta hogy ha bekeményedik a hasam akkor olyan kemény mint a homlokom. Nem tudom de nekem sokat feszül a hasam és néha keménynek is érzem de ez gondolom nem baj. Inkább az a gond hogy sokszor mikor megyek valahova vagy valamit csinálok akkor hirtelen olyan menstruációs fájdalmam van ott lent. De pár perc múlva ha leülök akkor elmúlik. Ez lenne jósló fájás vagy keményedés? És még néha szúródik a hasam és a hüvelyemnél. Ezek a tünetek mit jelentenek? 35hkm
2011. aug. 30. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Mérd az időt 2 fájás közt illetve a fájások hosszát is. Ha kitartóak és rendszeresek illetve legalább 30 mp hosszúak akkor fürödj meg meleg vízben. A jóslók elméletileg elmúlnak tőle míg az igaziak nem.

Szerintem amit írsz az lehet a jóslód. Illetve ez a szúrkodás ahogy az elején is volt lehet attól, hogy a baba nő és csinálja a helyet.


Sok sikert!


2éves kisfiú és 35 hetes pocaklakó anyukája

2011. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jósló fájás mikor menstruációs görcs szerűen fáj a hasad de össze-vissza. A fájás rendszeres és nagyon fájdalmas,azt meg lehet különböztetni bármitől :) Én ha bekeményedek,a hasam hirtelen leszáll,kemény mint a kő,majd be pisilek érzésem van és alig kapok levegőt... Ez kb fél-1 perc,aztán minden visszaáll rendesen,mármint a hasam nem marad lent :)
2011. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha enyhe mensi fájdalmat érzek mintha megjönne akkor az is jósló fájás? Azt is kell számolni? mert az nem fáj de érzem hogy mint ha megjött volna
2011. aug. 31. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is az utolsó 5-6 héten sokatkeményedett a hasam,amíg korai volt,kaptam magnéziumot.az utolsó 2-3héten már nem szedtem.aztán az vált be,ha nem tudtam jósló-e,hogy beültem egy kád vízbe-a jósló ilyenkor elmúlik...hát,utolsó este hiába ültem kádba........nekem olyan volt a fájás,mintha a derkamat megcsapták volna gy baseball ütővel,és közben az alhasam is nagyon fájt-tényleg nem kverhető össze semmivel,kiegenesedni sem tudtam.könnyű szülést!
2011. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!