Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van olyan betét, ami...

Tényleg van olyan betét, ami kimutatja, hogy elfolyt a magzatvíz? Ha igen, mi a neve? Mennyibe kerül? És hol kapható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Én az utolsó egy hónpot végigparáztam, hogy szivárog a magzatvízem.

Felkutattam minden gyógyszertárat, de már nem lehet kapni.

Régen valóban volt.

Egyébként a nőgyógyászodnak biztos van ilyen lakmuszpapír szerűsége, nekem azzal mindig nézte. Kérd meg, hogy nézze Neked is, mikor mész hozzá!

Ez a szivárgásra vonatkozik.

De hidd el nekem, ha elfolyik a magzatvíz, észre fogod venni! Egy pillanat alatt vizes lesz a bugyid, és folyik le a lábadon. Rögtön fogod tudni, miről van szó!

2011. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakmuszpapírt szerezz be, ha tudsz.

Ilyesmi betét már nincs.

S igaza van az elsőnek: ha elfolyik, akkor azt nem lehet összekeverni semmivel. Meleg lötty folyik végig a lábadon visszatarthatatlanul és akár órákig is eltarthat.

2011. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Indikátorpapírt (lakmusz papírnak is nevezik) vegyél, ez nekem is mindhárom terhességemnél para volt. Egyszerűen letépsz belőle egy darabot, odateszed, és ha szivárog a magzatvíz, méregzöld lesz. Én itt vettem, de mi pestiek vagyunk: [link]
2011. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknak sajnos nem teljesen van igaza, előfordul, hogy annyira kicsit szivárog, hogy nem veszed időben észre, és így fertőzödhetsz. Éppen ezért paráztam végig minden terhességemet...
2011. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok: azt írtam HA ELFOLYIK.

A szivárgásról nem írtam!!!

2011. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést tőled, akkor ezt elnéztem!
2011. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És a szivárgást lehet érezni?


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. aug. 31. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A dokim szerint igen, mert átlátszó laza folyadék. MOndom faca. Volt az utolsó időben szivárgásom, de az most magzatvíz volt vagy más?

Ember legyen a talpán, aki ezt tudja!

Ja és szintelen, szagtalan, pontosan így mondta a dokim!

2011. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintema szivárgást nem lehet olyan könnyű észrevenni... nekem is volt színtelen, szagtalan vízszerű folyásom, azonnal rohantunk a kórházba, hogy nem-e a magzatvíz, de kiderült, hogy a terhesség végén előforduló erősebb folyás. A szülésig végig ideges voltam, amikor jelentkezett, mert nem tudtam, hogy csak folyás vagy szivárog a víz. Mint kiderült, végig sima folyás volt, mert szüléskor repesztettek burkot.
2011. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!