Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség korai szakaszában...

A terhesség korai szakaszában kockázatos belemenni a balatonba úgy, hogy még nem látott orvos?

Figyelt kérdés
Volt már valaki így aki belement és nem lett semmi baj? Vagy olyan akinek baja lett tőle?
2011. aug. 31. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Strandra menni nem szabad, de a természetes vizekbe bemehetsz nyugodtan ^^
2011. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha nyitva van a méhszájam?nem minden terhességnél van zárva
2011. aug. 31. 19:05
 3/9 A kérdező kommentje:
ezt nem az orvos szokta megmondani?
2011. aug. 31. 19:06
 4/9 A kérdező kommentje:
6-án megyek csak dokihoz
2011. aug. 31. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha neked koraterhességnél nyitva van a méhszájad, az nem jelent túl jót!

Szerintem nyugodtan fürödj a Balatonban!

2011. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyenkor még nincs nyitva a méhszáj!


Mi most voltunk nyaralni, és végig strandoltuk az egészet, és utolsó nap vettem észre, hogy lehet hogy terhes vagyok!És igen!Pedig nem is természetes vízben voltam!Már két tsztem is pozi, pedig még 20 fokos vízben is voltam! Remélem nem lesz baj!

2011. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én parás vagyok, nem járok olyan vízbe, amiben még száz másik ember ücsörög és 20-30 fokos... köszi, nem hiányzik egy fertőzés. Természetes vizek is legalább olyan koszosak manapság, mint a strand, ha nem jobban. Ott nincs, aki takarítson. Én személy szerint nem mennék bele, főleg, ha biztosan tudod, hogy babát vársz és nem ott jössz rá. De ezt neked kell eldöntened. Lehet, hogy százezren írják, hogy ők is voltak és semmi bajuk. Talán így is van. Én jobb szeretek félni, mint megijedni. Egy nyarat érint egy terhesség, annyit ki lehet bírni fürdés nélkül.
2011. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!azt hiszem én is afelé hajlok,hogy inkább nem kockáztatok :)
2011. aug. 31. 19:24
 9/9 Atroposz ***** válasza:
Ha zárt a méhszáj, akkor a terhesség végéig szabad úszni. Tengerben vagy természetes vizekben (tavakban) biztonsággal fürödhet a kismama. A folyókkal vigyázni kell, vizük szennyezettebb lehet, mint a tavaké, a termál- és gyógyvizeket pedig várandósan kerülni kell. Hideg vizes uszodákban, strandfürdőkben azonban lehet úszni. A vízi sportok azonban nem a terhesség idejére valók (pl. búvárkodás.)
2011. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!