Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudok jó minőségű textil...

Hol tudok jó minőségű textil pelenkát vásárolni, kedvező áron?

Figyelt kérdés
Már vettem 10 db-ot 3000 Ft-ért, akciósan egy bababoltban. A márka/gyártó nem volt jelölve, csak annyit mondott a hölgy, hogy magyar termék, aminek külön örültem. Viszont amikor itthon jobban megnéztem, rájöttem, hogy borzasztó műszálas, durva tapintású, a szélén eldolgozatlan cérnaszálak lógnak, szóval nem túl jó minőség. :-(
2011. szept. 4. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
én csakis a román vagy cseh pelenkára esküszöm(munkában is ezeket használom,kozmetikus vagyok)Brendonban vettem 2500-ért 10 darabot.DE szerintem nincs olyan textilpelus amiből nem lógnak szálak(legalább is én az elmúlt 10 év alatt nem találkoztam ilyennel)
2011. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ikea! 3 db 1000 ft, 1 sima, 1 csíkos, és 1 mintás. 3* olyan vastag mint a sima pelenka! Nagyon szuper, és szép! Én is vettem olyat ami olyan mint a géz, a többsèg igen, nagyon vékony. Ki kell mosni, vasalni, akkor elmúlik a műszálas érzés, a cérna tényleg mindből lóg, decaz ikeás vastag, szépen le van szegve, az nagyon tuti!
2011. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen vettem. Jó minőségű nagyon. Rendeltem máshonnan is egy ezressel olcsóbban, de az olyan mint a szita, miután kimostam.

A többi terméket is merem ajánlani.

2011. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a Tescoban vettem és nagyon szeretem.szerintem próbáld ki te is!tényleg nagyon jó az anyaga is,könnyű vasalni stb.
2011. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!