Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Következő héten leszek 35hetes...

Következő héten leszek 35hetes és mennem kell NSTre, de az orvosom magánrendelésére. Akkor most hetente elfogja kérni a 8000ft-ot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát igen! De megkérheted, hogy csinálja kórházban és akkor nem kér, majd csak a szülés árát!
2011. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de így is "tartja majd" szülés után a markát, nem?
2011. szept. 6. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
hát naná hogy meg kell fizetned a szülést is. pedig általában a kórházba hívják a kismamákat a dokik. azért csak nem fog ugyanannyi pénzt elkérni az orvosod. ha igen akkor valahogy célozz rá hogy ez nektek anyagilag nagyon sok.
2011. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Nákunk 14 ezer a magánrendelés.... Én csodálkoznék rajta, ha az NST is ugyanannyi lenne, és mindez hetenként, vagy esetleg másnaponként. Ha így lesz, biztosan nem oda fogok menni, inkább kivárom a sorom a klinikán.
2011. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk általában 8-10 ezer kér el. Az NST önmagában "csak" 3000 Ft, amit nem is Ő vesz lesz, csak jóváhagy. Igaz, a kórházban is így van, de az legalább ingyenes. Szerintem is kérheted a kórházit, hogy Neked ez már sok, megértő lesz, szerintem.
2011. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 6000 volt a terhesgondozás, de 5000 a CTG.

Én úgy lavíroztam, hogy egyik héten klinika, másik héten magánrendelő.

Amikor már heti 2* kellett, akkor egyszer itt, egyszer ott nézték, mi sem fáról szedjük a pénzt. Az más kérdés, hogy a szülésemkor a doki épp táppénzen volt.

2011. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nikike8898 ***** válasza:

Helló!

Nálunk 10ezer a terhesgondozás, a ctg ingyen van!Én egyszerüen rákérdeztem az asszisztensénél...Hogy készüljek összegileg az nstre, mert akkor ugy hozok magammal pénzt és mondta hogy ingyen van!

2011. szept. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azt hoszem felhívom majd az asszisztenst, hogy hogy készüljek :S
2011. szept. 7. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!