Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek hasonló Down-kor...

Valakinek hasonló Down-kor eredmény? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

12 hét 3 nap-os vizsgálatnál 27 évnél 1 egészséges gyermekem van


PAPP-A 0,57 MoM

Szabad B-hCG 1,98 MoM

Tarkóredő vastagság 1,30 MoM


Down Kockázat 1:580

Edward kockázat 1:50000 kev.mint


koszi


2011. szept. 7. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mit tegyél???

Várd boldogan a gyermeked, láthatod, hogy egészséges lesz.

2011. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1:100-hoz a határ nem? legalábbis gondolom ezt jelenti a maximálisan elfogadott kockázat. :S (az én leletemen legalábbis ez szerepel) szóval nem jelent semmit. még ha az alatt lenne sem lenne gáz,csak akkor küldenének genetikára.
2011. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt irták kozepes kockázat
2011. szept. 7. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1:900 körül volt. Én is kétségbe estem. A 16. héten megcsináltattam az integrált tesztet, ott már 1:14000 lett. A teszt ára 15 ezer volt. Egyébként a genetikai tanácsadóban szóba sem álltak velem közepes kockázatú eredménnyel. Azt mondták, hogy negatív, teljesen rendben van.
2011. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi,végig csináltam,nekem 1:330 volt a down.Sírtam két napig,mentem integrált tesztre,1:50000 lett.Utána a genetikai ultrahang,minden ok volt,de még azért,hogy egy picit idegeskedjek át kellett mennem a genetikai tanácsadóba,ott megkérdezték mit keresek itt,1:330 eredmény negatív és nem is foglalkoznak vele. Ennyit a dokikról.Minden jót neked,ne izgulj!!!24 hetes kismami
2011. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat,akkor keres fel az Istenhegyi úti Géndiagnosztikai központot. Ott elég nagy százalékban szűrik a rendellenességeket.Azt fogják javasolni, ami szükséges!
2011. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1: 880 a down kockázat de azt mondták ez negatív.
2011. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tarkóredőt nézd, az a fontos. Nekem 1,5 lett és azt mondta a doki, hogy tökéletes. 2,5 ig jó. Neked bőven alatta van. Ne aggódj. Vannak kalkulátorok, mindenkinek írnak kockázatot rá! De az eredményed teljesen jó. Úgyhogy amit tenned kell, hogy boldogan várod a bébit! :)
2011. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sok ... doki van, aki feleslegesen beparáztatja a kismamáját. Sajna én is így jártam, csak azért mert 35éves vagyok. A dokim szerint tökmindegy milyen eredményeim vannak, menjek amnióra. Az én eredményem ennél jóval jobb volt- downra 1:3400-hoz. Persze bejelentkeztem a genteikai tanácsadóban ott meg körberöhögtek, hogy mit keresek ott ilyen jó eredményekkel.... Addig meg csak a kefét ettem.

Persze mostmár minden oké, én is megnyugodtam, de azért mérges vagyok erre a dokira, nem is fogok hozzá járni többet.

2011. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12. hetin az Istenhegyin voltam integrált teszten, minden rendben volt. 1: 6071-hez.

16. héten Afp vérvétel, ott 1:55-höz.(Gyulán)

20. hét Istenhegyi genetikai ultrahang, minden rendben.

Ne izgulj, minden rendben!

23+4 kismami

2011. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!