Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben? Sos!

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van 2 gyereke és most kiderült,hogy 5 hetes terhes.Ezzel így nem is lenne semmi gond,csak a környezet,amiben élnek.Egy szoba-konyha fürdő nélkül és még a víz sincs bent a lakásban,csak az udvaron.A férje dolgozik,havi kb 100.000 ft-ot keres.Ő pedig csak a családi pótlékot kapja,de a babát nem akarja elvetetni.Azt mondja,mire megszületik,addigra elmennek albérletbe.Ti bevállalnátok így a 3.babát?
2011. szept. 8. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom,hogy nem kéne,de nem szeretném őt megbántani.Szerintetek hogyan tudnék neki segíteni?
2011. szept. 8. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne akarj beleavatkozni, ez az ö magánügyük. Ha már útban van a baba, akkor azért csak ilyen indokkal elvetetni elég túlzás lenne.
2011. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Hallottál már olyanról, hogy ezelött 50-60 éve még jóformán nem volt olyan család, ahol a lakásban volt a viz? Attól még nem lesz semmi baja se a szülöknek, se a gyerekeknek.
2011. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek, milyen neműek a gyerekek? Ruhák, babás dolgok rendben megvoltak az első kettőnek? ha igen akkor Én a Te helyedben minden hónapban vennék a 3.babának valamit (pelenkát, popsitörlőt, kozmetikai szereket ). Mikor megszületik szép kis ajándékcsomag gyűlik majd össze. Szerintem ezzel tudsz a leginkább segíteni! Én is így csináltam barátnőmnél (csak azzal a különbséggel, hogy 4 hónap van a gyerekeink között).
2011. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A nagyobbik 9 éves,a kisebbik 4 éves,és igen megvolt mindig mindenük,a legdrágább pelust vette mindig,meg a mindenből a legjobbat,csak ezelőtt nem ezen a helyen éltek,hanem albérletbe.
2011. szept. 8. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

a második 21:12-es vagyok


Úgy értettem, hogy megvan-e mindenük, hogy félre tették-e a ruhácskákat, babakocsit, textilpelusokat....

Bár nagy a korkülönbség, hogy meglegyenek a dolgok, de aztán lehet, hogy titkon terveztek még egy babát és Anyuka szépen eltett mindent. Mi a véleményed arról, amit ajánlottam, hogy miben tudnál Te segíteni?

2011. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint meg van az anyuka igénye arra, hogy jó legyen a babának, és ezt csak átmeneti állapotként kezeli. Ez azért más helyzet, mintha megelégedne azzal ami van, és nem törekedne a jobbra. Ha szükségesnek látod, segíts, de ne sértően, és amúgy meg szerintem sem kell ebbe beleavatkozni.
2011. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,megvan mindenük,meg már most 70.000 ft-os babakocsit néztek ki a babának,és azt mondta a barátnőm,hogy gyűjti rá a pénzt.Az ötlet jónak tűnik,megfogadom,mondjuk sok mindent nemigazán tudok venni,mert én még főiskolába járok.
2011. szept. 8. 21:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

még mindig második 21:12-es vagyok


Na akkor tudnék neked ajánlani egy szuper, nem drága ajándék ötletet!!!


Pelenkatorta!!!!!!!!!!!! Én imádtam :D


Így néz ki:

[link]


Így készítsd el:

[link]


Hogy tetszik?

2011. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!