Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 17. hetében hasmenés...

Terhesség 17. hetében hasmenés, eddig enyhének mondható mennyire ártalmas? Árt a babának? Mit tudnék magamtól szedni rá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi idősen nagyon, nagyon ment a hasam 3 vagy 4 napig. Én egy kis konyakot is ittam már a végén mert nagyon rosszul voltam és semmi nem segített. Semmi bajunk nem lett 2 és fél éves a lányom.
2011. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Széntablettát lehet! Sok folyadék,esetleg próbáld meg a banánt az hasfogó.Barackot, szőlőt kerüld el messziről, mert azok hajtanak.Még a sós főtt krumpli ami segíthet a problémádon.
2011. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész terhességemet végigkísérte eddig a hasmenés. Úgy látszik, ez már így marad egészen a végéig. A lényeg a folyadékpótlás, jobban, mintha nem lennél terhes. És semmi baj nem lesz. Én már 34 hetes vagyok, és a kimaradt menszimtől folyamatosan megy a hasam, ráadásul időközbe, olyan 7 hetesen elkaptam a családtól egy elég szép bélfertőzést is, nem tudom honnan szedhették össze. Még a sima vizet is 2 percen belül kihánytam, már zsibbadtak a kezeim és lábaim és szédültem, estem össze, mert akárhogy próbáltam pótolni az kihányt folyadékot, azonnal kijött belőlem. Akkor nagyon kétségbeestem, ráadásul akkor még senki nem is tudta, hogy pocakos vagyok. De semmi bajunk nem lett, szerencsére :) Szóval ne parázd túl!!!!
2011. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Carbo activatus széntabletta, terhesen is szedheted, 1-2 nap alatt teljesen rendbehoz. Vény nélkül kapható gyógyszertárban.
2011. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valami baci okozza a hasmenést nem szerencsés széntabit szedni, had tisztuljanak a beleid inkább valami bélfertőtlenítőt szedj.
2011. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!